logo

در حال پردازش ...

تور هندتورهای هند 98

یکی از قدیمی ترین کشورهای دنیا هند می باشد ، این شهر دومین کشور پرجمعیت , و هفتمین کشور از نظر وسعت می باشد و جمعیت آن به بیش از یک میلیارد نفر می رسد. به علت قدیمی بودن کشور هند می توانید اماکن تاریخی و قدیمی بسیار زیادی در این کشور مشاهده کنید از همین رو آژانس آمیتیس شما را به دیدن مناطق مختلف در تور هند دعوت می کند.

هند توسط اقیانوس هند در جنوب ، دریای عرب در جنوب غربی و خلیج بنگال در جنوب شرقی احاطه شده است این کشور از غرب با پاکستان ، از جنوب غربی با چین ، بوتان و نپال و از شرق با  میانمار و بنگلادش مرز مشترک دارد.

هند یکی از بزرگترین اقتصادهای در حال رشد دنیا را دارد. این کشور در سال 2015 عنوان هفتم را در بین کشورهای از لحاظ رشد اقتصادی بدست اورد.

آب و هوای هند

آب و هوای هند بسیار متنوع است. این کشور تحت تاثیر 2 منطقه آب و هوایی قرار می گیرد از طرفی از سمت رشته کوهای هیمالیا در زمستان آب و هوای بسیار سردی را تجربه می کند و از سمت دیگر به خاطر نزدیکی به صحرا  در تابستان و حتی فصل بهار هوای مطلوبی برای سفر ندارد از همین رو آژانس آمیتیس به مسافران خود که علاقه سفر به تورهای هند و دیدن مناطق مختلف آن را دارند ماه های نوامبر تا مارس را پیشنهاد می دهد. زیرا در این فصل بیشتر مناطق هند آب و هوایی معتدل خواهند داشت. شهر آگرا و ایالت راجستان در این ایام برای سفر بسیار ایده آل هستند. جزیره گوا نیز آب و هوایی مطلوب خواهد داشت.

همچنین در این ماه ها سفر به هیمالیا نیز امکان پذیر خواهد بود. رشته کوه های هیمالیا موجب شده اند که این کشور دارای آب و هوایی مطلوب و خاکی حاصلخیز باشد و در نتیجه بتواند جمعیتی بالغ بر یک میلیارد نفر را در خود جای دهد.

راهنمای سفر به هند

شمال هند : این قسمت شامل ایالت هایی مانند : هاریانا، جامو و کشمیر است. شمال هند بیشتر به خاطر وجود تاج محل ، رشته کوه های هیمالیا و معبد طلایی معروف است. جامو و کشمیر به بهشت هند معروف شده است.

جنوب هند : جنوب هند به خاطر وجود معبدهای بزرگ ، موسیقی کلاسیک و شهر IT هند بنگلور معروف است. علاوه بر این، این قسمت جاذبه های طبیعی زیادی نیز دارد. آبشارهای خروشان، جنگل های وسیع و سواحل زیبا از این جاذبه ها هستند. رقص های باستانی هندی مانند Bharat Natyam نیز ریشه در این قسمت دارد.

شرق هند : بیشتر شهرت شرق هند به خاطر جادبه های تاریخی آن است. ایالت بنگال و فستیوال های معروفی مثل Durga Pooja هر ساله مخاطبان زیادی را به این بخش از هند جدب می کند. این بخش دارای مزارع چای وسیعی است و بیشتر جمعیت بودایی هند نیز در این قسمت ساکن هستند.

غرب هند :  غرب هند شامل ایالت تاریخی و زیبای راجستان و شهر توریستی و پر بازدید گوا است. در این قسمت قصرهای زیبا، مکان های تاریخی ، مرکز بالیوود و شهر جاپور معروف به شهر صورتی قرار دارد.

 

تور تابستانی هند

تعطیلات تابستانی بهترین فرصت برای گشت و گذار است. اگر قصد مسافرت دارید آژانس آمیتیس مانند هر سال ارائه دهنده بهترین خدمات به شماست. تور هند دی 97 ما با بهترین قیمت و با کیفبت ترین هتل ها سفری خاطره انگیز را برای شما تداعی خواهد کرد. شما می توانید تور های تابستانی 97 را هم اکنون رزرو نمایید

 

 دیدگاه ها

امتیاز دهید:
کد امنیتی
همراه با آمیتیس
کد امنیتی