logo

در حال پردازش ...

تور روسیهدرباره کشور روسیه

پایتخت این کشور مسکو می باشد ، مسکو پرجمعیت ترین شهر و یکی از مهمترین مراکز مهم کشور روسیه می باشد یکی از نکات مهم در مورد کشور روسیه این می باشد که در دو قاره آسیا و اروپا قرار گرفته است ، کشور روسیه هر ساله میزبان تعداد بسیار زیادی مسافر می باشد که تور روسیه را در برنامه سفر خود قرار داده اند شهر مسکو و سن پترزبورگ از دو شهری هستند که گردشگران زیادی به آن سفر می کنند

آب و هوای کشور روسیه

آب و هوای کشور روسیه دارای تنوع بسیاری می باشد بطوری که زمستان های سرد و تابستان های معتدل را در این کشور میبینید ولی بطور کلی گردشگرانی که قصد انتخاب تور روسیه تابستان 97 را برای سفر دارند قبل از آن با گروه آژانس آمیتیس برای مشاوره و خرید تور حتما تماس بگیرند تا تیم حرفه ای ما بتواند اسباب راحتی گردشگران عزیز را برای سفری خاطره انگیز فراهم کند

مراکز دیدنی روسیه

 • مسکو این قدر بزرگه که این حق رو داره که کشور بشه. جمعیت رسمی اون 12 میلیون نفر (2015) است، و مسکو در TOP 10 شهرهای پرجمعیت جهان قرار داره. جمعیت این شهر از مجموع جمعیت نروژ و سوئیس یا پرتغال و استونی یا فنلاند و دانمارک. (هر کدوم که شما ترجیح می دید) بیشتره.
 • پارک گورکی پارک مرکزی مسکو است، با حضور بیش از 100000 نفر  تو یه روز تعطیلات آخر هفته.امسال یه دلیل بزرگ برای آمدن و بازدید از مسکو در بهار وجود داره و یکی از جاذبه های زیبایی تور روسیه می باشد در این سال مترو مسکو جشن تولد 80 خود را در 15ماه مه میگیره. اولین طرح ها در مورد ساختن مترو مسکو تو سال 1875، بیان شده بود با این حال، ایستگاه های مترو برای اولین بار تو سال 1935 افتتاح شد.
 • افسانه هایی از وجود یک خط مخفی متر وجود داره، که به اصطلاح بهش مترو 2 میگن که پناهگاه و تونل های ارتباطی کرملین و دیگر نقاط استراتژیک مسکوست.
 • در جنگ بزرگ میهنی (جنگ جهانی دوم)، مترو به عنوان یک پناهگاه زیرزمینی برای در امان ماندن از بمب ها استفاده شد. حتی در طول جنگ، ایستگاه های جدید مترو ساخته شد، ایستگاه های مثل Novokuznetskaya، Paveletskaya، Baumanskaya، Elektrazovodskaya، Semenovskaya و Partisanskaya. در طول بمباران 217 کودک در مترو متولد شده اند. آخرین ایستگاه مترو که  196امین ایستگاه مترو بود در 8 دسامبر 2014 افتتاح شد، و  Troparevo نام گذاری شد(خط قرمز) از زمان افتتاح مترو، فقط یک روز کار نمی کند - در 16 اکتبر 1941. که آلمانی ها به مترو مسکو بسیار نزدیک شده بودند و برنامه از بین بردن اون رو داشتن. با این حال، در پایان آن روز مترو دوباره به کار خودش ادامه میده.مسکو دارای بیشترین تعداد میلیاردرهای جهان است. طبق فوربس، 84 میلیاردر در این شهر با مجموع ثروت 367 میلیارد دلار وجود دارد. نیویورک مقام دوم در این رتبه بندی با 62 ساکنان میلیاردر را داره

تور روسیه

 • ایوانوف گورکا (تپه) یکی از قدیمی ترین بخش های مسکو با بناهای تاریخی که اگر بیشتر از کرملین ساختمان های باستانی نداشته باشه کمتر نیست.
 • در 29 ژوئن، 1904 مسکو یک گردباد واقعی رو تجربه کرد، که چند آبادی اطراف (مسکو امروزی) را ویران، و درختان صد ساله در حوزه Sokolniki را شکست.
 • رودخانه معروف Neglinka دقیقا در خارج از کاخ کرملین در باغ الکساندر قرار گرفته است،. با این حال، دلتون را برای شنا صابون نزنید، چون نو اوایل قرن نوزدهم با ساخت یک کانال آن را به یک لوله هدایت کردند و در حال حاضر این رودخانه از زیرزمین جریان داره و  به یک مخزن میریزه. اگر شما کنجکاو هستند، خیابان Neglinnaya  رو روی بستر رودخانه ساختن.
 • MOSKVA (نام روسی مسکو) توسط شاهزاده Yuri Dolgoruky در 1147 نام گذاری شد. تا آن زمان به شهر Moskov نامیده می شد، که با نام انگلیسی کنونی خود مسکو بیشتر اشتراک داره.
 • کتابخانه لنین بزرگترین کتابخانه در اروپا است و از جاذبه های تور روسیه ، با نگهداری 43 میلیون شی (نقشه ها، موسیقی ، صداهای ضبط شده، کتاب های کمیاب، پایان نامه ها، روزنامه ها). در دهه 70 در اوج محبوبیت بیتلز، کتابخانه به عنوان " Lennon Bitlioteka" نام گذاری شد
 • مرد و زن. حواستون باشه که در مترو مسکو اگر در حال رفتن به سمت مرکز شهر هستید صدای یک مرد ایستگاه ها رو اعلام میکنه، و اگر مرکز شهر رو دارین ترک میکنین صدای  یک زن ایستگاه ها رو اعلام میکنه. و اگر در حال حرکت در جهت عقربه های ساعت هستید ، صدای مرد و هنگامی که در خلاف جهت عقربه های ساعت هستید، صدای زن ایستگاه ها رو اعلام میکنه.
 • ما یک بنای تاریخی در یادبود یک نوع پنیر فرآوری شده " Druzhba" (دوستی)داریم،  که به شخصیت های افسانه کریلوف - کلاغ و روباه اختصاص داده شده.
 • اولین مک دونالد در میدان پوشکین در 31 ژانویه،1990  افتتاح شد. صف ورودی به این رستوران در آن روز زمستانی چندین کیلومتر بود.
 • تراموا شماره3 قدیمی ترین مسیر در مسکو است. اولین تراموا کار خود را در 6 آوریل 1899 آغاز کرده است.
 • بیگ ایستون بریج (پل سنگ بزرگ) قدیمی ترین پل در میان پل های مسکو است، که در قرن هفدهم ساخته شده است.

تور روسیه

 • در زمان های قدیم، برای نشان دادن طبقات اجتماعی، افراد با حرفه ها و ملیت های مختلف به طور جداگانه زندگی می کردند. برای همینه که  ما خیابان آشپز و قصاب ، و همچنین خیابان ستلمنت گرجستان و خیابان ماروسیکا داریم (با توجه به این که در اینجا ستل به معنیه اوکراینی است).
 • در طول تاریخ مسکو بارها به آتش کشیده شده. از آنجا که خانه ها اکثرا چوبی بوده اند، گسترش آتش بسیار سریع اتفاق می افتاده، و در چند دقیقه تمام شهر را پوشش می داده. در سال 1737، در طول یکی از شدید ترین آتش سوزیها، تزار بل (Tsar Bell) آسیب جدی دید.
 • همانطور که می دونید کرملین، ، توسط ایتالیایی ها ساخته شده. هنگامی که در قرن پانزدهم دیوار و معابد کرملین به طور جدی ویران و نیازمند تعمیرات اساسی شد، معماران روسی قادر به حل این مشکل نبودند. بنابراین دوک بزرگ ایوان سوم از کارشناسان خارجی به مسکو دعوت کرد، و تحت رهبری او معابد و دیوارهای جدید ساخته شدند.
 • کلیسای جامع در کرملین از قدیمی ترین ساختمان بازمانده در مسکو است. تا به امروز، این ساختمان 535 سال عمر دارد. این ساختمان در تاریخ 12 اوت 1479 ساخته شده، و یکی از نقاط برجسته تور های کاخ کرملین مسکو به حساب میاد.
 • قبل از قرن 20، دیوارهای کرملین به طور سنتی سفید شده بود، به طوری که مسکو " سنگ سفید " نامیده می شد. برج منار مخروطی منقوش به عقاب تاج گذاری نمادی از امپراتوری روسیه شده بودند.

 دیدگاه ها

امتیاز دهید:
کد امنیتی
همراه با آمیتیس
کد امنیتی