logo

در حال پردازش ...

گوا

درباره گوا

اطلاعات مفید در مورد گوا

 نام شهری بندری و ایالتی در حاشیه جنوب غربی هندوستان است. گوا شامل بندر گوا و شهر گوای کهنه یا شهر قدیمی گوا در فاصله حدوداً ۴۰ کیلومتری آن می‌باشد.
طبیعت گوا با تپه‌های بسیار سبز در کنار رودهای فراخ با کشتزارهای برنج، نخل‌های فراوان و سایر درختان گرمسیری جلوه بسیار زیبایی دارد. وسیع‌ترین سواحل و مراکز تفریحی ساحلی هند در گوا قرار دارد و این شهر سالانه از صدها هزار گردشگر داخلی و خارجی پذیرایی می‌کند. سواحل گوا پهناور بوده و آفتابی درخشان و زیبا دارد.

شهر گوا هند

 

برای مشاهده قیمت تورهای گوا بهمراه امکان انتخاب هتل و امکانات اینجا کلیک کنید : لیست قیمت تورهای گوا 

دلایل محبوبیت شهر گوا

گوا (گو گوآ) به جهت فضای سبز جذاب، سواحل مشهورش در هند، یادبودهای اعجاب‌آور و کلیساها و شب‌های شلوغ‌اش شهرت دارد. گوا یکی از پربازدیدترین اماکن توریستی در هند است، مخصوصاً در آخرهفته‌ها، چون از بمبئی فاصلهٔ چندانی ندارد و پانجی پایتخت و واسکو دا گاما بزرگترین شهرش است. اینجا انبوهی از توریست‌ها را در تمام ایام سال از سراسر جهان به سمت خود جذب می‌کند. ایالت گوا اماکن دیدنی و جاذبه‌های توریستی متعددی دارد که اطلاعات مسافران و راهنمای گردشگری آن را به شکلی باورنکردنی با نقشه و تصاویر گوآ کامل کرده است. در این ایالت کوچک ساحلی شگفت‌آور، چندین گزینه برای مجموعه هتل‌های ارزان، نرخ‌های مختلفی برای تفریحگاه‌ها و اقامتگاه‌های لوکس گوا با تنوعی وسیع از هتل و تفریحگاه برای انتخاب دارید. علاوه بر این، چندین تور و بستهٔ مسافرتی ارزان‌قیمت هم برای تور گوا وجود دارد.

گوا کجاست، نقشه شهر

 

گوآ، به عنوان کوچکترین ایالت هند و مکان توریستی بسیار دوست‌داشتنی در هند، در منطقهٔ ساحلی «کونکان» و در کرانهٔ دریای عرب واقع شده که ساحل غربی آن را شکل می‌دهد. سواحل گوآ بهترین منطقه در فهرست بهترین ایالات ساحلی‌ست که با سفر به اینجا می‌توانید جوانی دوباره را بدست بیاورید. دومین جاذبهٔ مهم این شهر اماکن مذهبی مانند معابد و کلیساها هستند. گوا ایالتی کوچک واقع در غرب هند و دارای خطوط ساحلی‌ست که به موازات دریای عرب امتداد یافته‌اند. در سواحل ماسه‌ای گوا، تفریحات شبانه ی زنده و آثار معماری میراث جهانی بیش از ۲ میلیون گردشگر بین‌المللی و داخلی را هر ساله به اینجا می‌کشانند.

اطلاعات مفید گوا

وضعیت آب و هوای گوا

 
همراه با آمیتیس
کد امنیتی