logo

در حال پردازش ...

شهر سنگاپور

درباره شهر سنگاپور

اطلاعات مفید در مورد شهر سنگاپور 

جمهوری سنگاپور کشوری با وسعت 7.7 کیلومتر مربع در جنوب شرقی آسیا و در شمال خط استوا قرار دارد. همسایه‌های سنگاپور، مالزی و اندونزی می‌باشند. زبان رسمی سنگاپور انگلیسی، مالایی، تامیل و ماندارین می‌باشد. آشنایی با شهر سنگاپور برای افرادی که تور سنگاپور را انتخاب کردند می‌تواند مفید باشد. سنگاپور دارای آب و هوای گرم و مرطوب می‌باشد که میانگین بارش سالانه آن به بیش از 224 سانتی‌متر می‌رسد. واحد پول این کشور دلار سنگاپور می‌باشد.

تورهای خارجی سنگاپور

دین مردم سنگاپور 

سنگاپور کشوری چند مذهبی است بدین صورت که طبق آمار 51% مقیمان سنگاپور دین بودایی و تائو دارند. حدود 15% افراد این کشور مسیحی و نیز حدود 15‌% جمعیت آن هیچ مذهبی ندارند. کشور سنگاپور از نظر ذخایر معدنی فقیر می‌باشد و اقتصاد آن وابسته به خدمات، چینی، تولیدات الکترونیکی و صنایع دستی است. این کشور به دلیل رشد زیاد به یکی از ثروتمندترین مناطق دنیا تبدیل شده است.

یکی از جاذبه‌های سفر با تور سنگاپور وجود جمعیت چند فرهنگی شامل فرهنگ چینی، مالزیایی و هندی می‌باشد. از دیگر جاذبه‌های گردشگری آن داشتن سافاری شبانه است که پارکی زیبا و دیدنی می‌باشد. سفر به جزیره سنتوسا با تله‌کابین یکی دیگر از اماکن دیدنی است که می‌توان زندگی دلفین‌های صورتی و نیز زندگی گونه‌های زیادی از انواع آبزیان و رقص فواره‌ها را مشاهده کرد.

همچنین باغ وحش زیبای سنگاپور دارای انواع گونه‌ها و حیوانات متنوع می‌باشد. یکی دیگر از جاذبه‌هایی که می‌توان با سفر به سنگاپور دیدن کرد مناطق چینی و هندی‌ها به همراه مراکز متنوع از محصولات آنها می‌باشد. همچنین دارای باغ بزرگ و بسیار دیدنی (Botanic garden) با بیش از 10.000 گونه از انواع متنوع گلهای زیبا می‌باشد. 

اطلاعات مفید شهر سنگاپور

همراه با آمیتیس
کد امنیتی