logo

در حال پردازش ...

شهر پوکت

درباره شهر پوکت

اطلاعات مفید در مورد شهر پوکت

شهر پوکت در سواحل جنوب شرقی این جزیره واقع شده است. معماری این شهر متاثر از نفوذ مهاجران چینی و زیبایی شناسی پرتغالی است و کنتراست خوبی نسبت به سبک های سنتی تر تایلندی که در سایر نقاط دیده می شود، فراهم می کند. این شهر- جزیره با هتل ها، رستوران ها، سالن های ماساژ و جاذبه های دیگر که در دهه های اخیر و از زمانی که ساحل پاتونگ در سال 1980 توسعه یافت پر شده است.

روستای Rawai
 به این روستای کوچک بروید تا شیوه زندگی Moken  ها، قبیله ای از "کولی های دریایی" را ببینید. آنها در جزایر اندامان و نیکوبار ساکن هستند و به اعتقادات و آداب و رسوم خود به شدت متعهد هستند. برخی در دریا زندگی می کنند و دیگران زندگی نیمه عشایری را بر روی زمین انتخاب کرده اند. هر گونه تلاش دولت تایلند برای ادغام آنها شکست خورده است. مردان روستا عمدتا به عنوان ماهیگیران و گاهی نیز به عنوان راهنما برای سفرهای دریایی کار می کنند.

راوائی دارای یک بندر ماهیگیری کوچک و یک ساحل پوشیده از درختان نارگیل و بلوط است.برای رفتن به جزایر میتوان قایق ها را اجاره کرد. سواحل نای هارن (با هتل باشگاه قایقرانی پوکت)، کتا نوی، کتا، کارون، کارون نوی و ساحل اصلی Patong Beach در جنوب ساحل راوی (هات رووایی) و در شمال ساحل غربی قرار گرفته اند.

برای مشاهده هزینه سفر به تایلند و تورهای ویژه پوکت اینجا کلیلک کنید : تورهای پوکت

 

درخت نارگیل چهار شاخه
در مسیر خود به سمت راووی، یک درخت نارگیل چهار شاخه وجود دارد. درخت بیش از 60 سال سن دارد پس از 20 سال تنه به دو قسمت شکسته شده، و پس از 20 سال دو شاخه جدید از دو لبه رشد کرده است

اطلاعات مفید شهر پوکت

همراه با آمیتیس
کد امنیتی