logo

در حال پردازش ...

تور فرانسه

تور فرانسه بهار 99

تور فرانسه یکی از خاطره انگیز ترین سفرهای است که در لیست خاطرات شما به ثبت می رسد. فرانسه کشوری است اروپایی که بخش اعظمی از آن در اروپای غربی واقع شده است. وسیع ترین کشور اروپای و سومین کشور در اروپا از نظر وسعت به شمار می آید. از سمت اروپا فرانسه با اقیانوس اطلس دریای مدیترانه هم مرز است و از غرب با خلیج بیسکای و در شمال آن نیز کانال مانش واقع شده است. به طور کلی وسیع ترین کشور اروپایی است که منطقه ای بسیار گسترده ای از راه های آبی را در اختیار دارد. فرانسه شبیه یک شش ضلعی است و به بیست و دو ناحیه تقسیم شده است. ۹۶ شهرستان در این کشور قرار دارد که زیر نظر یک دولت مرکزی اداره می شود.

تور نوروز فرانسه

بهترین زمان سفر به فرانسه

تور فرانسه را به شما توصیه می کنیم در بهترین فصل سال که همان اردیبهشت است تجربه کنید. تقریباً از اوایل اردیبهشت تا اواخر تیر ماه بهترین فصول برای انتخاب تور بهار فرانسه محسوب می شود. همچنین از اوایل شهریور تا اوایل آبان ماه نیز برای سفر به فرانسه به دلیل کاهش کثرت توریست گزینه انتخابی ایده الی برای شما به شمار می آید. اگر می خواهید در صف های طولانی برای صرف غذا معطل نشوید اگر می خواهید از جاذبه های گردشگری فرانسه لذت بیشتری را ببرید و البته قدری سفر مقرون به صرفه تری در پیش روی شما باشد به شما توصیه می کنیم فصل پاییز را برای این سفر رویایی در نظر بگیرید. البته سفر به پاریس در تور فرانسه زمستان مقرون به صرفه ترین انتخابی است که شما در پیش رو دارید. اگر سفرهای هیجان انگیز و شلوغ ایده ال شما است بهار را در لیست خود قرار دهید و اگر می خواهید رویایی ترین سفر خود را تجربه کنید توصیه می کنیم زمستان و پاییز را مد نظر قرار دهید.

 • ماه ژوئن تا آگوست (۱۱ خرداد تا ۹ شهریور)
 • سپتامبر تا اکتبر (۱۰ شهریور تا ۹ آبان)
 • زمستان و پیست اسکی و ورزش های کوهستانی

قیمت تور بهار فرانسه

تور فرانسه بسته به هزینه ای که شما برای این سفر در نظر گرفته اید تعین قیمت می شود. تماشای برج ایفل، خیابان شانزه لیزه، موزه لوور، دروازه پیروزی و چشیدن طعم قهوه فرانسوی پارامترهای نیست که برای شما هزینه ای در بر نداشته باشد. این که یک سفر برای شما چه هزینه تمام شده ای در بر دارد به تمام پارامترهای انتخابی شما بستگی دارد از خرید شما از پاساژ های لوکس تا شام های اشرافی که نوش جان می کنید به این مهم بستگی دارد.

 1. تور بهار فرانسه در هتل ۵ ستاره ۱٫۷۹ (۱۱۹۹۰۰۰۰ تومان)
 2. تور ترکیبی فرانسه و اسپانیا هتل ۴ ستاره ۲٫۲۹ یورو (۱۱۹۹۰۰۰۰ تومان)
 3. تور ترکیبی فرانسه و ایتالیا هتل ۴ ستاره ۲٫۸۹ یورو (۱۱۹۹۰۰۰۰ تومان)
 4. تور ایتالیا، اسپانیا و فرانسه هتل ۴ ستاره ۲٫۲۹ یورو (۱۱۹۹۰۰۰۰ تومان)

تور فرانسه ارزان

هزینه های تور فرانسه ارزان

تور بهار فرانسه را اگر می خواهید به صورت انفرادی دنبال کنید و یک رقم کلی از این سفر در ذهن ندارید کافی است با رنج های قیمتی به صورت تقریبی قدری بیشتر آشنا شوید. برای یک سفر انفرادی روزانه به ۷۲ یورو تقریباً نیاز است. جاذبه های گردشگری اگر در لیست شما است ۱۰ یورو، غذا ۲۵ یورو، حمل و نقل ۵ یورو و اقامت ۳۲ یورو است. حال اگر می خواهید با ۴۰ یورو یک روز در تور فرانسه خوش بگذرانید می توانید به جای هزینه کردن برای جاذبه های گردشگری در گوشه و کنار شهر قدم بزنید و برای صرف یک غذا تنها ۱۱ یورو هزینه کنید و حمل و نقل را با مترو اگر دنبال کنید تنها ۱٫۷ یورو برای شما هزینه دارد با اقامت در هاستل ارزان قیمت بیشتر از ۲۵ یورو برای شما هزینه نخواهد شد.

 • هزینه بازدید از جاذبه های گردشگری لوور ۱۵ یورو
 • کلیسای سن شاپل ۸٫۵ یورو
 • کاخ ورسای ۱۸ یورو
 • موزه ملی هنر مدرن ۱۳ یورو
 • برج ایفل ۱۵ یورو
 • دخمه مردگان پاریس ۱۰ یورو
 • تورهای پیاده روی ۵ یورو
 • موزه اورسی ۹ یورو

چرا نباید سفر به فرانسه را از دست بدیم؟

تور فرانسه را در یک نگاه کلی اگر بخواهیم برای شما تفسیر کنیم می توانیم بگویم این شهر زیبا عروس شهرهای اروپا است. پس تماشای آن و زیبایی های برج ایفل خالی از لطف نیست. فرانسه کشور تفریحات عالی و پنیرهای خوشمزه است که هر سال گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند و سالانه از طریق صنعت توریست تقریباً ۸۲ میلیون بازدید کننده به این شهر سفر می کنند. یکی از اصلی ترین دلایل سفر به فرانسه آب و هوای بسیار بی نظیر این کشور است که قدم زدن در سواحل آتلانتیک، جزیره کورس یا کورسیکا و جزیره فرنج ریویرا را برای شما تماشایی تر می کند. اگر می خواهید ورزش های زمستانی را ناب تر از هر زمان دیگری تجربه کنید به شما توصیه می کنیم کوه های آلپ و پیرنه را از قلم نیندازید.

 • غذاهای خوشمزه و نوشیدنی های بی نظیر
 • تماشای آثار تاریخی
 • جشنوارهای فصلی
 • خریدهای بهاره
 • فستیوال کن فرانسه
 • بهترین زمان سفر به فرانسه

تور لحظه آخری فرانسه

دیدنی های تور فرانسه شما را شگفت زده خواهند ساخت

تور فرانسه جاذبه های گردشگری بسیار زیادی را برای شما فراهم کرده است. بدون شک تماشای برج ایفل یکی از روتین ترین کارهای است که توریست های که این شهر را برای تفریح مد نظر قرار می دهند آن را در نظر می گیرند، اما مکان های دیدنی بسیار دیگری در پیش روی شما است که در ادامه به آن ها اشاره ای خواهیم داشت.

دره لویر: یکی از دیدنی ترین مکان های که در کشور فرانسه واقع شده است دره لویر است که در نزدیکی پاریس واقع شده است. این دره در دل خود صدها دره دیگر را پنهان کرده است. هر کدام از دره ها با خلاقیت معمای کشور فرانسه به شکلی گره خورده است و شما به راحتی می توانید تاریخ کشور فرانسه را به نظاره بنشینید.

دهکده اگوییسهایم: دهکده اگوییسهایم در شمال شرقی کشور فرانسه واقع شده است و شهری جادویی را برای شما به نمایش می گذارد. زمانی که پا به این دهکده زیبا می گذارید گوی به دنیای والت دیزنی سفر کرده اید. در این دهکده شما را از دنیای واقعیت جدا می کند و تا مرز رؤیا در خیال به پرواز درمی آورد. این دهکده غرق در زیبایی است و شما با گل های رنگی که در سرتاسر خیابان های آن به تصویر کشیده شده است می توانید رؤیا پردازی کنید و به شهر رویایی خود در دل فرانسه سفری داشته باشید.

طاق پیروز: طاق پیروزی یکی از مطرح ترین و بی نظیرترین مناطق فرانسه است که توریست های بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. این بنا بزرگترین طاق در جهان محسوب می شود و در میدان شارل دوگل و انتهای خیابان مشهور شانزلیزه قرار گرفته است. این بنا به یاد سربازان ناپلئون بنا شده است و سربازان گمنام زیر طاق پیروزی دفن شده اند و مردم فرانسه برای آن ها احترام خاصی قائل هستند.

فرانسه عروس کشورهای اروپایی است شب زنده داری در شب های پاریس را بعید می دانم تا کنون نشنیده باشید. پیاده روی در شهر و تماشای برج ایفل امری است که سفر به فرانسه را در لیست رویایی ترین خاطرات زندگی شما به ثبت می رساند. اگر می خواهید از مکان های شلوغ و پر سر و صدا فاصله بگیرید کافی است از مرکز شهر قدری دور شوید و در قهوه خانه ای دنج برای خود یک قهوه فرانسوی سفارش دهید.

شماره تلفن های ضروری در سفر به فرانسه

تور فرانسه را اگر همراه با تورلیدر دنبال می کنید بدون شک نیازی به یاد آوری کردن شماره های ضروری نیست اما دور از احتیاط نیست که شماره های فوق را در لیست تماس های مهم خود ذخیره داشته باشید.

 • فوریت های پزشکی ۱۵
 • ژاندارمری ۱۷
 • آتش نشانی ۱۸
 • خدمات اورژانسی اروپای جهانی ۱۱۲
 • آدم ربایی ۱۹۷
 • خدمات نجات در دریا و دریاچه ۱۹۶
 • گم‌شدن کودک ۱۱۶۰۰۰

 دیدگاه ها

امتیاز دهید:
کد امنیتی
همراه با آمیتیس
کد امنیتی