logo

در حال پردازش ...

تور قونیه

سفر با تور قونیه

شهر قونیه هفتمین شهر از لحاظ بزرگی در ترکیه می باشد. جمعیت آن به بیش از 1 میلیون نفر می رسد و یکی از شهرهای دانشجویی کشور ترکیه می باشد. گردشگران و مسافران تور لحظه آخری قونیه باید در نظر داشته باشند که این شهر تفاوت بسیار زیادی با دیگر شهرهای ترکیه دارد. این تفاوت ها از نوع پوشش تا صحبت به زبان انگلیسی که کمتر در این شهر کاربرد دارد. اما با این اوصاف این شهر با گردشگران تور قونیه به خوبی برخورد می کنند و مهمان نوازی بسیار خوبی نسبت به این گردشگران دارند.

تور قونیه لحظه آخری

دیدنی های تور قونیه را از دست ندهید

این شهر دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد که می توان به مهمترین آن آرمگاه مولانا عارف و شاعر بزرگ ما ایرانی ها در این شهر می باشد. هرساله گردشگران زیادی تور ارزان قونیه را برای بازدید از آرمگاه این حکیم بزرگ انتخاب می کنند. بعد از آن مسجد شمس یکی از پربازدیدترین اماکن تاریخی در تور قونیه می باشد.

آب و هوای قونیه

شهر قونیه دارای یک آب و هوای مدیترانه ای می باشد که تابستان های آفتابی و زمستان های معتدلی دارد. دمای هوا در فصل بهار و تابستان بین 20 تا 28 درجه سانتی گراد می باشد و در زمستان گاهی به زیر صفر نیز می رسد. به همین خاطر گردشگران تور قونیه در نظر داشته باشند که چه فصلی را برای رفتن به این شهر انتخاب می کنند.

 دیدگاه ها

امتیاز دهید:
کد امنیتی
همراه با آمیتیس
کد امنیتی