logo

در حال پردازش ...

تور جاکارتا

درباره تور جاکارتا

جاکارتا پایتخت کشور اندونزی است ، و از بزرگترین  معروف ترین و پر جمعیت ترین شهرهای اسلامی است  و در جنوب شرقی آسیا و در کنار خلیج جاکارتا و دریای جاوه واقع شده است. این شهر تاریخی به دلیل تحت استعمار بودن توسط کشورهلند بافت هلندی دارد. در این شهر اسلامی حجاب اختیاری است و ادیان متعددی در این شهر رسمی محسوب می شوند. تور جاکارتا از لحاظ تجاری ، اقتصادی و سیاسی برای کشور اندونزی اهمیت بسیاری دارد به دلیل ترافیک بالای خیابان ها در جاکارتا از راه آهن شهری و سیستم اتوبوس رانی استفاده می شود.

خدمات تور جاکارتا

در جاکارتا می توانید از غذاهای متنوع که دارای ادویه تند و نرم و گوشتی هستند و میوه های متنوع بهره مند شوید. تور این شهر دارای فستیوال ها وجشن های گوناگونی است. تور جاکارتا داری اماکن تاریخی بسیاری است که نمونه هایی از آن ها شامل موزه‌ی ملی اندونزی ، بنای یادبود ملی اندونزی ، پارک مینیاتوری و .... است. این شهر دارای مراکز خرید بسیاری است که در تور جاکارتا شما می توانید اجناس مورد نظر خود را با قیمت هایی مناسب خریداری کنید. برای بهره مندی از امکانات جالب این تور با آژانس هواپیمایی آمیتیس همراه شوید.

آب و هوای جاکارتا

جاکارتا اب و هوایی استوایی و به طور معمول آب و هوای گرم و مرطوب را داراست. این شهر دارای میزان زیادی از بارندگی های سالانه است. بهترین زمان سفر به پیشنهاد آژانس آمیتیس که سابقه طولانی مدت در اجری تور جاکارتا را دارد از فروردین تا آبان است.

 دیدگاه ها

امتیاز دهید:
کد امنیتی
همراه با آمیتیس
کد امنیتی