logo

در حال پردازش ...

تور مارماریس

سفر با تور مارماریس

مارماریس یک شهر بندری و توریستی می باشد و در جنوب غرب ترکیه واقع شده است. مارماریس دارای یک ساحلی زیبا و مردمان دوست داشتی می باشد در این شهر نوشیدنی و غذاهای بسیار خوشمزه ای را می توانید پیدا کنید. اکثر مسافران تور مارماریس تابستان را برای سفر به این شهر انتخاب می کنند. زیرا مارماریس در تورهای تابستان خود به علت آب و هوای مناسب در اواخر ماه مه و اکتبر بهترین زمان برای سفر می باشد. مارماریس باغ های انگور بسیار زیادی دارد که می تواند با باغ های انگور کشورهای اروپایی رقابت کند.

تور ارزان مارماریس

آب و هوای مارماریس

این شهر بدلیل قرار گرفتن در منطقه مدیترانه ای دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد و بنابراین اکثر روزهای سال هوای این منطقه هوای نسبتا خوبی می باشد و فقط ممکن است در زمستان درجه هوای سال به 15 درجه یا کمتر می رسد این شهر تابستان های گرم و خشک دارد و در زمستان آب و هوای نسبتا معتدل و بارانی دارد اکثر افرادی که تور مارماریس را انتخاب می کنند در فصل زمستان به این شهر می روند به همین خاطر می توان گفت ماه مه و اوایل ژوئن بهترین زمان سفر برای تور لحظه آخری مارماریس می باشد

دیدنی های تور مارماریس را از دست ندهید

اگر مسافران محترم ، مارماریس را برای سفر در تابستان انتخاب کردند. ساحل مارماریس فراموش را نکنید. اگر به شنا و غواصی علاقه مند هستید حتما به اسکله های که مربوط به غواصی هستند مراجعه کنید. از لذت غواصی در زیر آب های مدیترانه بهره ببرید و سفر خوش و خاطره انگیزی را در ارزانترین تور مارماریس برای خود ثبت کنید.

تور لحظه آخری مارماریس

تور مارماریس با پرواز فری برد

پرواز مارماریس با ایرلاین فری‌برد ترکیه، یکی از بهترین انتخاب ها برای سفر به تور ارزان مارماریس می باشد. هواپیمایی فری برد با اختصاص پرواز مستقیم  به فرودگاه اصلی میلاس  برای گردشگران تور بدروم و مارماریس موقعیت مناسبی را فراهم کرده است. تا از سفر خود نهایت لذت را برده و شما مسافرین محترم  با توجه به خدمات این هواپیمایی ، پروازی آرام و سفری بیاد ماندنی را با همراهی آمیتیس تجربه خواهید کرد.

 دیدگاه ها

امتیاز دهید:
کد امنیتی
همراه با آمیتیس
کد امنیتی