logo

در حال پردازش ...

تور ایروان

تور ارمنستان(نوروز ،4شب)
۴ شب و ۵ روز  شروع قیمت از: ۴,۲۳۰,۰۰۰ تومان   ایرلاین: هواپیمایی ایر آرمنیا   اعتبار از ۲۸ اسفند تا ۶ فروردین
تور ارمنستان(نوروز99)
۵ شب و ۶ روز  شروع قیمت از: ۴,۴۹۰,۰۰۰ تومان   ایرلاین: هواپیمایی ایر آرمنیا   اعتبار از ۲۸ اسفند تا ۶ فروردین

درباره تور ایروان

شهر ایروان پایتخت ارمنستان و از شهرهای مهم ارمنستان است این شهر در بین دریای خزر و دریای سیاه واقع شده است. برای ورود به این شهر شما نیاز به داشتن ویزا ندارید. دقت داشته باشید که از همراه داشتن داروهای دارای کدئین بدون داشتن نسخه پزشکی پرهیز کنید. زبان مردنم این شهر ارمنی بوده و دین آن ها مسیحی است. مناظر طبیعی ایروان بسیار زیبا دیدنی و آرامش بخش است. واحد پولی این شهر درام است. در تور ایروان شما از تور لیدرهای مجرب برخودار هستید که مشکلی در برقراری ارتباط نخواهید داشت

خدمات تور ایروان

دارای هتل های بسیاری است که دست شما را برای انتخاب امکانات مورد نظرتان از لحاظ امکانات و قیمت را باز گذاشته است.ایجاد کنید بازارهای بزرگ و سنتی تور امنستان از نکاتی است که گردشگران در تور ایروان به آن ها توجه می کنند. و همچنین شما می توانید از غذاهای لذیذ این شهر که مشابه با غذاهای ایرانی و ترکی است بهره مند شوید.

آب و هوای ایروان

آب و هوای ایروان به طور معمول مطبوع است ، بهترین زمان برای سفر به تور ایروان فصل پاییز اواسط شهریور تا اواسط آذر است ، زیرا در زمستان ها هوای زمستان بسیار سرد می شود ، البته اگر علاقه زیادی به ورزش های زمستانی دارید این شهر را  برای زمستان نیز به شما توصیه می کنیم.

 دیدگاه ها

امتیاز دهید:
کد امنیتی
همراه با آمیتیس
کد امنیتی