logo

در حال پردازش ...

تور باتومی

درباره تور باتومی

باتومی شهری ساحلی در گرجستان است ، باتومی در مدت کوتاهی پیشرفت بسیاری کرده است و هم اکنون ساختمان های بلند و مدرنی در این شهر پدیدار شده است. در تور باتومی شما می توانید از مراکز تجاری متنوع و قابل توجهی نیز در این شهر که تازه احداث شده است دیدن فرمایید این شهر که در مجاور دریای سیاه واقع شده است ، همسایه هایی از جمله ایران ، ترکیه ، روسیه ، ارمنستان و آذربایجان هستند که از این لحاظ از اهمیت استراتژیک خاصی برخوردار است.

خدمات تور باتومی

شهر با تومی دارای رستوران هایی جذاب و هتل هایی منحصر به فرد است که آمیتیس آن ها را به شما معرفی می کند یکی از خیابان های معروف و فوق العاده باتومی خیابان روستاولی است که نام یک شاعر بزرگ گرجی است. از اماکن زیبای این شهرساحلی زیبا که در تور باتومی آمیتیس به آن ها اشاره خواهیم کرد مجسمه ها ، نمایشگاه گرجستان ، بازارهای سنتی از مناطق مختلفی می باشد که می توانید از آنها بازدید کنید

آب و هوای باتومی

باتومی دارای آب و هوایی معتدل است ، این شهر دارای 4 فصل است ، بهترین زمان برای سفر با تور باتومی بسته به ترجیحات شما تفاوت دارد ، اگر قصد شنا در آب ها و استفاده از ساحل را دارید ماه های خرداد و اردیبهشت بهترین زمان سال است و از فضای سبز و طبیعت بکر لذت می برید بهترین زمان سال فصل بهار است. به طور متوسط میانگین دمای این شهر 14 درجه سانتی گراد است و در گرمترین حالت به 22 درجه سانتی گراد نیز می رسد.

 دیدگاه ها

امتیاز دهید:
کد امنیتی
همراه با آمیتیس
کد امنیتی