logo

در حال پردازش ...

تور باتومی

تور باتومی بهار 99

آیا به دنبال رزرو تور باتومی می باشید؟ آیا تا به امروز فرصت بازدید و سفر به شهر زیبای باتومی گرجستان را داشته اید؟ آیا اطلاعاتی از هزینه های تور باتومی و بهترین زمان شرکت در تور گردشگری به این شهر بندری را دارید؟ آیا می دانید سفر با تور مسافرتی باتومی به این منطقه یکی از بهترین و جذاب ترین سفرهای خارجی شما خواهد بود؟
باتومی یکی از شهرهای بندری و بسیار دیدنی کشور گرجستان می باشد که پس از تفلیس و کویتیسی به عنوان سومین شهر بزرگ کشور شناخته می شود و با توجه به شرایط اقلیمی منحصر بفرد و مجاورت با دریای سیاه روز به روز بر رشد و توسعه خود افزوده و ر حال حاضر یکی از بهترین و پیشرفته ترین مناطق در کشور گرجستان به شمار می رود. باتومی یکی از زیباترین مناطق گرجستان در جنوب غربی کشور قرار گرفته و در خط ساحلی دریا سیاه که به مروارید سیاه معروف می باشد واقع است و ب توجه به طبیعت بی نظیر و جاذبه های تفریحی و توریستی متعدد هرساله مقصد گردشگری انبوهی از مسافران از نقاط مختلف جهان قرار گرفته به گونه ای میتوان گفت تور باتومی از پرطرفدارترین و محبوب ترین تورهای اجرایی در سال های اخیر بوده و بسیاری از مسافران و گردشگران مشتاق و علاقه مند شرکت در تورهای تفریحی باتومی می باشند. با توجه به توسعه عمده ای که در این شهر رخ داده است در حال حاضر به دومین شهر بزرگ گرجستان تبدیل شده و همچنان به پیشرفت و توسعه روز افزون خود ادامه می دهد.
در ادامه مقاله سعی بر آن خواهیم داشت شما خوانندگان عزیز را با اطلاعاتی در خصوص قیمت تور تفریحی باتومی، دیدنی های شهر باتومی و بهترین زمان تور برگزاری به باتومی ارائه دهیم لطفا با ما همراه باشید.

شهر باتومی

بهترین زمان سفر با تور باتومی

باتومی شهری با هشت کیلومتر فاصله از مرز ساحلی دریای سیاه بوده که این امر نه تنها سبب شده است به عنوان یک اسکله مهم در گرجستان تبدیل شود بلکه آن را به یکی از بهترین و محبوب ترین شهرهای توریستی و گردشگری این منطقه تبدیل کرده است. شهر باتومی دارای تاریخی بسیار طولانی و پرفراز و شیبی می باشد که با توجه به آثار و جاذبه های تاریخی متنوع و متعدد در این شهر میتوان به قدمت دور و دراز آن پی برد. این شهر در زمان های گذشته مورد سکونت واقع بوده و از همان دوران نقش بسیار مهمی را در شهرهای بندری کشور گرجستان ایفا کرده است. گردشگران و توریست هایی که قصد سفر با تور باتومی را دارند ابتدا باید اطلاعاتی از بهترین زمان تور باتومی بدست آوردند که در این خصوص با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوای حاکم در این منطقه میتون فصل بهارو تابستان را به عنوان بهترین زمان معرفی کرد البته با توجه به انتظارات مسافران بهترین زمان سفر میتوان از دیدگاه آنها متفاوت باشد برای مثال اگر قصد دارید با هزینه های بسیار ارزان و پایین در تور باتومی شرکت داشته باشید بهتر است اویل فصل پاییز را در اولویت خود قرار دهید چرا که در این ایام از سال هزینه های سفر و اقامت به دلیل کاهش ورودی گردشگران به این منطقه بسیار افت کرده و یکی از بهترین ایام سفر توریستی شناخته می شود.

قیمت تور باتومی

گردشگران و مسافران قبل از اینکه اقدام به ثبت نام نهایی خود در تور باتومی کنند سعی بر آن دارند اطلاعاتی کافی در خصوص قیمت تور باتومی و عوامل تاثیرگذار در نرخ محاسبه شده بدست آورند. همانطور که در بخش قبلی نیز ذکر کردیم زمان سفر توریستی و گردشگری به شهر تاریخی باتومی از جمله مهمترین عوامل تاثیرگذار در هزینه های سفر بوده و گردشگران می توانند با انتخاب مناسب با توجه به شرایط خود هزینه های معقولی را پرداخت و متقبل شوند. از دیگر عوامل موثر در این خصوص می توان به کلاس پرواز، هزینه اقامت، هزینه خورد و خوراک، مدت زمان برگزاری تور و ... اشاره نمود.

باتومی

دیدنی های تور باتومی ارزان

سفر با تور باتومی برای گردشگران و مسافرانی که تا به امروز فرصت سفر و بازدید از این منطقه را نداشته اند بهترین و پرخاطره ترین سفرهای زندگی شان به شمار خواهد رفت که با توجه به مجریان مستقیم تور میتوانند از ناشناخته ترین و معروف ترین جاذبه ها و دیدنی های این منطقه بازدید بعمل آورند. از جمله جاذبه های دیدنی تور باتومی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • باغ گیاه شناسی BOTANICAL GARDEN : باغ گیاه شناسی باتومی، شبیه باغ عدن بوده و در ده کیلومتری شمال باتومی قرار گرفته است و با توجه به تنوع گیاهان نادر و زیبای جهان در این منطقه هر بیننده ای را به تحسین برمی انگیزد.
  • پارک ساحلی باتومی: مرکز اصلی تفریحات توریست ها بوده و به طول 6 کیلومتر از بهترین جاذبه های باتومی می باشد که با داشتن امکانات رفاهی از جمله کافه ها، رستوران، باشگاه و ... منطقه بسیار جذابی به شمار می رود.
  • میدان اروپا و تندیس مدیا: این میدان در بخش شمالی شهر بوده و در آن فواره های نپتون، ساعت نجومی و مجسمه یادبود مدیا موجود می باشد که هر رهگذری را مجذوب خود ساخته و تندیس یکی از شاهزاده های گرجستان را به نمایش قرار می دهد.
  • آکواریوم باتومی: در سال 1966 میلادی توسط یک معمار دانمارکی ساخته شده و دارای 4 بخش مختلف برای زندگی آبزیان متنوع می باشد که با مشاهده ساختمان شاهد 4 سنگ عظیم در نمای آن خواهید بود بازدید از این جاذبه توریستی از محبوب ترین گزینه های گردشگران می باشد.

فستیوال های تور باتومی

فستیوال های تور باتومی از جمله بهترین و جذاب ترین دیدنی های این منطقه می باشد که در ایام خاص از سال برگزار شده و گردشگران بسیاری را به سوی خود جذب می کند به گونه ای می توان گفت اغلب مسافران به قصد بازدید از جشنواره های معروف و بسیار جالب گرجستان در تورهای گردشگری شهر باتومی شرکت می کنند. از جمله فستیوال های باتومی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • Black Sea Jazz Festival
  • Batumoba - City Festival
  • Summer Festival
  • International Birdwatching Festival
  •  Rural Tourism Festival “Gandagana

 دیدگاه ها

امتیاز دهید:
کد امنیتی
همراه با آمیتیس
کد امنیتی