logo

در حال پردازش ...

تور تفلیس

تور تفلیس ارزان

تفلیس پایتخت گرجستان و دارای 5 دریاچه است و سراسرسبز و خرم است. این شهر به عروس شهرهای آسیای میانه معروف است. تور تفلیس جز یکی از تورهای پربازدید و تاریخی گرجستان به شمار می رود. یکی از نکات جالب و حیرت انگیز این شهر فرهنگ مردم است. به دلیل همسایه بودن با کشورهای روسیه، ترکیه، ایران و ارمنستان این کشور دارای فرهنگی منحصر به فرد است. شهر قدیمی تفلیس این مکان تاریخی، شهری با خانه های پلکانی است با خیابان ها و کوچه های پر پیچ و خم که بافت قدیمی خود را حفظ کردند و این شهر کهن توسط قلعه ناریکالا احاطه شده است.

برای مشاهده تمامی تورهای ترکیبی باتومی تفلیس در بهترین هتل های گرجستان اینجا کلیک کنید: تور گرجستان

بهترین زمان سفر به تفلیس

از آنجاییکه تفلیس دارای تابستان های گرم و زمستان های سردی است بنابراین مناسب ترین زمان سفر به این شهر بهار و پاییز است. در این فصل ها هوای شهر معتدل است و باران های دلنشینی را مشاهده میکنید.

خدمات تور تفلیس آمیتس

تفلیس دارای فستیوال ها و جشن های زیبایی است که شما را با فرهنگ و علائق مردم تفلیس آشنا می کند. از دیدنی های این شهرها میتوان به کلیساهای زیبا و تاریخی که در این شهرها وجود دارند، مراکز خرید گرجستان که دارای تنوع محصولات هستند و برای توریست ها بسیار جذاب است دیدن فرمایید. از دیگر مکان های دیدنی تور تفلیس می توان به دریاچه ها، کلیساهایی با بافت متفاوت، موزه ها و مجسمه های هنری اشاره کرد.

 دیدگاه ها

امتیاز دهید:
کد امنیتی
همراه با آمیتیس
کد امنیتی