logo

در حال پردازش ...

تور هلند

تور هلند بهار 99

تور هلند شما را به مرز مشترک آلمان و بلژیک مهمان می کند. این کشور در شمال غربی اروپا واقع شده است و از سمت شرق هلند با آلمان و از سمت جنوب همسایه بلژیک است همچنین از غرب نیز با دریای بریتانیا مرز مشترک دارد. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند محسوب می شود و در واقع به عنوان بزرگ ترین بندر در اروپا لقب گرفته است. همه شما به خوبی می دانید که لقب این سرزمین چیست. بله هلند کشور گل لاله و سرزمین آسیاب های بادی است. پایتخت هلند آمستردام است که ساعت آن تقریباً با تهران یک ساعت و نیم فاصله دارد. هلند عضو اتحادیه اروپا است و پیمان آتلانتیک شمالی را نیز امضاء کرده است. جالب است بدانید که در تور هلند هیچ کوهی نخواهید دید. زیرا هلند کوه ندارد و بلند ترین تپه در آن ۳۲۲ متر ارتفاع دارد.

تور نوروز هلند

بهترین زمان سفر به هلند

تور بهار هلند را اگر در لیست گردشگری خود قرار داده اید به شما توصیه می کنیم با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب زمان سفر خود را برنامه ریزی کنید. چهار فصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان در این شهر تماشایی است. تقریباً آب و هوای آمستردام معتدل است و تابستان های آن گرم با بارش باران همراه است و زمستان های سردی را در دل خود نهفته است. عموماً از اواسط آوریل تا اواسط می بهترین زمان برای گردشگری در هلند به شمار می آید و بیشترین حجم مسافرت توریست ها در این فصل است. شما با پیاده روی و دوچرخه سواری در این فصل از سال به راحتی می توانید سرزمین های سرسبز لاله را در تور هلند به نظاره بنشینید.

 • ماه می (اردیبهشت) خشک ترین فصل سال و شکوفایی گل ها
 • ماه ژوئیه (مرداد) میانگی دما در این مدت از ۹ تا ۲۷ درجه سانتی گراد
 • ماه سپتامبر تا دسامبر مه غلیظی وجود دارد
 • زمستان تقریباً دما به ۵٫۵ درجه سانتی گراد می رسد و فصل تماشای گل ها است

قیمت تور بهار هلند

تور هلند و تماشای زیبایی های آمستردام بدون شک با قیمت نجومی شما را روبرو نمی کند. کسانی که سفر به اروپا را تجربه کرده اند به خوبی می دانند که هلند یکی از مقرون به صرفه ترین سفرهای است که در پیش روی دارند. شما می توانید تور سه روزه تا تور چهارده روزه یا حتی مسافرت خانوادگی ماهیانه را برای خود به منظور سفر به هلند برنامه ریزی کنید که سقف و کف قیمت با مدت زمان اقامت شما است که تخمین زده می شود.

 • تور سوئیس، فرانسه، آلمان و هلند در یک هتل ۴ ستاره ۳٫۵۹ یورو
 • تور هلند و فرانسه ترکیبی هتل ۴ ستاره ۱٫۵۹ یورو
 • تور سوئیس و هلند به مدت هفت روز در هتل ۴ ستاره ۱٫۱۴ یورو
 • تور سوئیس، بلژیک و هلند هشت روزه در هتل ۴ ستاره ۱۴۹۰ یورو

قیمت و هزینه های سفر به هلند

تور هلند همان طور که می دانید یکی از مقرون به صرفه ترین سفرهای اروپایی است که با قیمتی بسیار پایین برای شما در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال برای یک روز اقامت در این شهر تقریباً به ۴۰ یورو یا همان ۱۸۰۰۰۰ تومان پول نیاز دارید. جاذبه های گردشگری تقریباً ۵ یورو (۲۲۰۰۰ تومان)، غذا ۱۰ یورو (۴۵۰۰۰ تومان) حمل و نقل ۳ یورو (۱۳۶۰۰۰ تومان) اقامت هاستل ارزان ۲۲ یورو (۱۰۰۰۰۰ تومان) برای شما تخمین زده می شود؛ اما اگر می خواهید قدری لاکچری تر سفر خود را دنبال کنید ۷۰ یورو یا (۳۱۸۰۰۰ تومان)برای یک روز کفایت می کند. جاذبه های گردشگری ۱۵ یورو (۶۸۰۰۰ تومان)، غذا ۲۳ یورو (۱۰۴۰۰۰ تومان)، حمل و نقل ۶ یورو (۲۷۰۰۰ تومان) و اقامت ۲۶ یورو (۱۱۸۰۰۰ تومان) برای شما تمام می شود.

 • رستوران های معمولی هم گران قیمت است.
 • موزه های بسیاری برای تماشا است پس برنامه ریزی داشته باشید.
 • با پیاده روی در این شهر کوچک در هزینه های خود صرفه جویی کنید.
 • هتل های ارزان قیمت در خارج از شهر واقع شده است.

تور هلند ارزان

چرا نباید سفر به هلند را از دست بدیم؟

تور هلند را برای جشنواره های گل به شما توصیه می کنیم از دست ندهید. در طول تابستان دو جشنواره محبوب که افتتاحیه باغ های گل است عموماً برگزار می شود. این جشنواره تقریباً ۳۰ باغ گل را در اطراف کانال ها برای بازدیدکنندگان افتتاح می کند. همچنین در تعطیلات هلند یک رژه یا فستیوال بزرگ بر پا می شود که تماشای آن همراه با آتش بازی های بی نظیر خالی از لطف نیست. تعطیلات روز پادشاه در ۲۷ آپریل نیز به مناسبت تولد ویلیام الکساندر پادشاه فعلی هلند برگزار می شود که با موسیقی های محلی و مراسم بسیار خاص همراه است. با عبور از گذرگاه های آبی می توانید زیبایی بصری باشکوه شهر آمستردام را به نظاره بنشینید و این تصویر ناب را در ذهن خود به یاد بسپارید.

 • تماشای موزه ها و گالری های دیدنی
 • طبیعت و باغ گردی پر از گل
 • بناهای تاریخی و جاهای دیدنی
 • سرزمینی از گل ها لاله

شماره تلفن های ضروری در سفر به هلند

تور هلند و همراهی با راه بلدان این سفر خاطره انگیز نیازی به یادداشت کردن شماره تلفن های اضطراری ندارد اما نیاز است پیش شماره این کشور را برای تماس های ضروری که+۳۱ است را به یاد داشته باشید.

 1. پلیس ۱۱۲
 2. آمبولانس ۱۱۲
 3. آتش نشانی ۱۱۲
 4. پلیس ملی ۹۰۰۸۸۴۴
 5. اطلاعات تلفن ۸۰۰۰۴۰۷
 6. خرابی برق ۸۰۰۹۰۰۹
 7. خرابی گاز ۸۰۰۹۰۰۹
 8. نجات دریایی ۹۰۰۰۱۱۱
 9. گردشگری پزشکی ۲۰۵۹۲۳۳۵۵

دیدنی های تور هلند شما را شگفت زده خواهند کرد

تور هلند یکی از رؤیایی ترین سفرهای است که قطع به یقین در پیش روی شما قرار دارد. شما می توانید با سفر به هلند به تاریخ سفر کنید یا در دنیای مدرن غرق در رویای خیال گام بردارید.

1.  زانس اسخانس: اگر به تماشا نشستن هلند در قرون هجدهم  برای شما هیجان انگیز است به شما توصیه می کنیم به تماشای زانس اسخانس بروید. این منطقه در ۱۵ کیلومتری شمال آمستردام واقع شده است و سبکی تقریباً روستیک به خود گرفته است. درواقع می توانیم به این منطقه یک موزه سرباز نیز لقب بدهیم.

باغ اروپا: همه شما قطع به یقین از باغ گل های بی نظیر هلند شنیده اید؛ اما همیشه این ضرب المثل را شنیده اید که شنیدن کی بود مانند دیدن، از همین رو به شما توصیه می کنیم به بزرگترین باغ گل در جهان که به باغ گل اروپا شهرت دارد در سفر به هلند سری بزنید. این باغ تقریباً ۷۰ هکتار است و با رسیدن به آن جا به ناگاه عطر بهشت به مشام شما می رسد.

2.  موزه ملی: اگر به تماشای آثار تاریخی علاقه مند هستید حتماً به تماشای موزه ملی آمستردام هم سری بزنید. آثار هنری و عتیقه های گران قیمت بسیاری در این موزه ملی قرار گرفته است. تقریباً هفت میلیون شیء قیمتی و بیش از ۵۰۰۰ نقاشی که در ۲۵۰ سالن چیده شده است برای شما به تصویر کشیده شده است. در این موزه کتابخانه ای با سی و پنج هزار جلد کتاب قیمتی و مجسمه های قرون وسطی را خواهید یافت.

در تور بهار هلند شما می توانید تاریخ و مدرنیته را در طبیعت گردی بی نظیر با یک دیگر تجربه کنید. در بازدید از آمستردام به گذشته مدرن اروپا سفری خواهید داشت و تا ساعت ها غرق در تماشای آثار تاریخی خواهید بود. اگر عاشق تورهای ارزان قیمت هستید و همیشه سودای سفر به کشورهای اروپایی در پس ذهن شما نقش بسته است برای شروع توصیه می کنیم شهر گل های لاله را در لیست خود قرار دهید.

 دیدگاه ها

امتیاز دهید:
کد امنیتی
همراه با آمیتیس
کد امنیتی