logo

در حال پردازش ...

تور دیدیم

اطلاعات کامل تور دیدیم

دیدیم در غرب کشور ترکیه در استان آیدین واقع شده است. این شهر در ساحل دریای آبی اژه شهری است که از دل تاریخ با جاذبه ها و تفریحات وصف نشدنی به دنیای مدرن پا گذاشته است. امروزه تور دیدیم در میان گردشگران به مقصدی محبوب و دلچسب تبدیل شده است. دیدیم با جاذبه های تاریخی و کهن بیشمار، ساحلی زیبا و کم نظیر، ورزش های آبی مهیج، آب و هوای مدیترانه ای، اقامتی همراه با آرامش، شب های زنده و تفریحات شبانه شاد سفری لذت بخش را برای مسافران تورهای دیدیم میزبانی میکند.

تور دیدیم لحظه آخری

قیمت تور دیدیم لحظه آخری

دیدیم نامی با ریشه یونانی به معنای دو قلو است. در افسانه ها آمده است که الهه یونانی آرتمیس و آپولو در این شهر زاده شده اند. در سفر با تور دیدیم خواهید دید که از نظر موقعیت جغرافیایی تنها 123 کیلومتر با مرکز استان آیدین در غرب کشور ترکیه فاصله دارید. این شهر با وجود اینکه جاذبه های تاریخی بسیاری دارد و ساحل زیبایی از دریای اژه را در برمیگیرد با این حال شهری کوچک است که فرودگاه ندارد. قیمت تور لحظه آخری دیدیم بسیار مناسب است. نزدیکترین فرودگاه به این شهر فرودگاه میلاس یا فرودگاه بدروم است. این شهر با جمعیتی حدود 48870 نفر و مساحت 333 کیلومتر مربع بسیار آرام و دور از هیاهوی روزانه است.توریست ها و گردشگرانی که به دنبال تورهای دیدیم ارزان هستند می توانند با خیالی آسوده حتی چند بار در سال به این شهر بیایند. سفر به این شهر و رفتن به تور ارزان دیدیم آرامشی به یاد ماندنی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. واحد پول دیدیم لیر ترکیه است و زبان رسمی مردمش ترکی استانبولی می باشد. اختلاف ساعت این شهر با تهران یک ساعت و سی دقیقه است و ساعت آن از تهران عقب می باشد.

راهنمای سفر با تور دیدیم

بهترین فصل سفر با تور دیدیم

این شهر از آب و هوای مدیترانه ای برخوردار است. بر این اساس تابستان های گرم و خشک و زمستان های خنک و پر بارانی دارد. با این وجود شهری سرشار از خلیج ها و بنادر و مناطق ساحلی است که سفرتان در فصل تابستان را جذاب تر میکند. بهترین زمان سفر با تور ارزان دیدیم فصل بهار و پاییز است. به دلیل رطوبت کم موجود در هوا و موقعیت جغرافیایی خاص، یکی از دو نقطه جهان است که برای بیمارهای آسمی پیشنهاد می شود. این منطقه با 90 کیلومتر خط ساحلی با وجود اینکه از اقلیم گرمی بر خوردار است ولی بدلیل رطوبت کم در تابستان گزینه خوبی برای کسانی است که از گرمای غیر قابل تحمل دیگر مناطق شکایت دارند.

بهترین زمان تورهای دیدیم

این مکان ها را در  تور دیدیم از دست ندهید

این شهر با جاذبه های کهن و ویرانه های باستانی اش بسیار تماشایی است. ما در این مقاله سعی داریم علاقه مندان به تاریخ و تور دیدیم لحظه آخری را با این شهر دوست داشتنی و دیدنی های مفرحش بیشتر آشنا کنیم.

معبد آپولو: معبد آپولو معبدی به جا مانده از قرن ششم میلادی و خدای یونان "آپولو" است. مسافران ایرانی تور ارزان دیدیم با تماشای این جاذبه تاریخی و معماری و ستون ها و بناهای آن به یاد تخت جمشید خواهند افتاد. بد نیست بدانید که این مکان تاریخی قبل از میلاد مسیح و در جنگ با ایرانیان آسیب دید.

معابد تاریخی در تور لحظه آخری دیدیم

مدوسا، مجسمه ی زنی با موی مار: مجسمه مسحور کننده مدوسا، نقش زنی است که در افسانه ها گویند. این زن به سبب خشم آتنا موهایش به شکل مار زشت در آمده است. گفته شده است هر کس به چشمان این زن خیره میشد تبدیل به سنگ میگشت. پرسئوس در نهایت سر او را از تن جدا کرد و سپس به عنوان سلاح از آن استفاده می کرد. به این ترتیب براساس آنچه در افسانه ها آمده مجسمه ای از صورت او ساخته اند که بسیار دیدنی می باشد. پیشنهاد می کنیم در سفر با تور دیدیم حتما از این مجسمه بازدید کنید. مطمئن باشید عکس های به یادماندنی از این اثر تاریخی ثبت خواهید کرد.

بناهای تاریخی در تور دیدیم

حمام فائویستنا: این مکان تاریخی برای ملکه فائویستنا همسر امپراتور روم "مارکوس آریلیوس" و یکی از جاهای دیدنی دیدیم است که در قرن دوم میلادی ساخته شده است. حمام فائویستنا امروزه تبدیل به مکانی دیدنی در شهر شده که تماشای آن برای جهانگردان و مسافران تور لحظه آخری دیدیم خالی از لطف نخواهد بود. بد نیست بدانید که این حمام باستانی یک قرن بعد از ساخت خود بازسازی شده است.

جاهای مهم در تور دیدیم

شهر میلتوس: این شهر باستانی مکانی تماشایی و پر بازدید در تور دیدیم است. تاریخ این شهر باستانی به سیزده قرن قبل از میلاد مسیح باز میگردد. در این زمان مردمی از اهالی آناتولی به این مکان مهاجرت کردند. نام شهر میلتوس در آن زمان در لیست شهرهای بزرگ دنیا قرار گرفت و در خاطره ها ماند. در این شهر تاریخی یک تئاتر قدیمی وجود دارد که بی شک از دیدن آن لذت خواهید برد.

تور لحظه آخری دیدیم

جاده مقدس: جاده مقدس که جاده پادشاهان نیز نامیده میشود جاده ای تاریخی است که بازدید از آن بسیار برایتان خاطره انگیز خواهد شد. این جاده تاریخی که در دو طرف آن سنگ های مرمر قرار دارند میان معبد آپولو و آرتمیس واقع شده است. در زمان های قدیم برای بازدید از آپولو از این راه سرشار از تاریخ استفاده می کردند. پیشنهاد می کنیم که حتما در تورهای دیدیم برنامه ای برای بازدید از جاده مقدس داشته باشید.

تور ارزان دیدیم

پارک آبی، لونا پارک و تفریحات مهیج آبی: اگر شما نیز از دوستداران ساحل و ورزش های آبی هستید مطمئن باشید که تور دیدیم با تفریحات هیجان انگیز آبی خود برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود. تفریحات مهیج آبی لذت از سفرتان را دو چندان خواهند کرد.

تور تفریحی دیدیم

 

 دیدگاه ها

امتیاز دهید:
کد امنیتی
همراه با آمیتیس
کد امنیتی