logo

در حال پردازش ...

تور سوچی

ارزانترین تور سوچی در نوروز 99

تور سوچی شما را به یک شهر بندری با آب و هوای تقریباً گرم مهمان می کند. سوچی در جنوب غرب کشور روسیه واقع شده است و یکی از گرم ترین شهرهای این کشور به شمار می آید. این شهر بر کرانه های دریایی سیاه و دامنه های بلند رشته کوه قفقاز جای گرفته است و با درازای در حدود ۱۴۵ کیلومتر طولانی ترین شهر اروپایی محسوب می شود. جمعیت این شهر چیزی در حدود ۴۲۰۵۸۹ نفر برآورد شده است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید سوچی در سال ۲۰۱۴ میزبان بازی های المپیک زمستانی نیز بوده است. در ارزانترین تور سوچی تکه ای از بهشت روی زمین را خواهید دید که به لطف منابع غنی آب های معدنی، ۵۰ چشمه آب معدنی و پوشش گیاهی بی نظیر هر ساله علاقه‌مندان بسیاری را به سمت خود جذب می کند. با ما همراه باشید تا پیرامون هزینه های سفر به این شهر زیبا مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. نکات مهمی در مورد سوچی وجود دارد که بد نیست بدانید:

 • جمعیتی در حدود ۴۲۰۵۸۹ نفر
 • طولانی ترین شهر روسیه با ۱۴۵ کیلومتر
 • میزبان المپیک بازی های زمستانی ۲۰۱۴

ارزانترین تور سوچی

قیمت تور سوچی

می دانید چرا سفر به سوچی را به شما عزیزان توصیه می کنیم، زیرا مکان های دیدنی این شهر در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است و بدون تردید این شهر یک جاذبه گردشگری بی نظیر برای شما خواهد بود. قیمت تور سوچی در برخی فصول بسیار مناسب است و این مهم را برای شما فراهم می آورد که به بازی های دریایی مثل قایق رانی، پرواز با کایت، غواصی، کوهنوردی، دوچرخه سواری در آب، طبیعت گردی در جنگل و ده ها تفریح دیگر بپردازید. برای سفر به سوچی چه هزینه های در پیش روی شما است برای پی بردن به این موضوع با ما همراه باشید:

 • اخذ ویزا ۸۰ دلار
 • هزینه تقریبی سفر با تور ۱۲ میلیون
 • سفر انفرادی و صرفه جویی در هزینه ها

 هزینه های سفر به سوچی

تور نوروز سوچی در ابتدا نیاز به تهیه بلیط دارد که بر اساس قیمت دلار این نرخ تعین می شود. به عنوان مثال در ۲۴ تیر سال ۹۸ برای اخذ ویزای روسیه نیاز بود ۸۰ دلار بر اساس مصوبه هزینه شود. با این هزینه پاسپورتی با ۶ ماه اعتبار در اختیار شما قرار داده می شود. اگر می خواهید با تور سوچی به کشور روسیه سفر کنید تقریباً برای یک سفر لاکچری و ایده ال باید ۱۲ میلیون تومان هزینه کنید. شما می توانید به صورت انفرادی سفر کنید و خود به انتخاب هتل بپردازید و غذاهای محلی نوش جان کنید که شاید قدری برای شما کم خرج باشد اما برای اول به شما سفر انفرادی به سوچی را پیشنهاد نمی کنیم.

هزینه اقامت در سوچی: قیمت تور سوچی براساس هر شب در هتل های مختلف متفاوت است. هتل های ارزان قیمت از ۲۰ تا ۵۳ دلار، هتل های متوسط رو به بالا یا همان هتل های سه ستاره شبی ۳۸ تا ۶۶ دلار و هتل های ۵ ستاره تقریباً ۸۸ تا ۳۸۰ دلار برای شما هزینه دارد. ذکر این نکته نیاز است که بدانید در ماه مارس تقریباً ۴۰ درصد و در فوریه ۶۰ درصد این قیمت ها کاهش پیدا می کند.

 • هتل یک ستاره ۲۰ تا ۵۳ دلار
 • هتل دو ستاره ۳۸ تا ۶۶ دلار
 • هتل پنج ستاره ۸۸ تا ۳۸۰ دلار

هزینه حمل و نقل در سوچی: تور سوچی را می توانید برای خود ارزان تمام کنید یا اینکه با گرفتن یک تاکسی دربست با گشت و گذار در شهر از بار مالی خود کم کنید. ما به شما توصیه می کنیم قدم زدن در شهر سوچی را از در شب های گرم و ساحلی از دست ندهید. هر یک نفر برای رفت و آمد بین شهری نیاز به بلیط مترو دارد که ۰٫۳ دلار برای او هزینه در بر دارد. اگر بخواهید با تاکسی به مراکز خرید یا مکان های دیدنی سوچی بروید باید ۱٫۴ دلار هزینه اولیه در نظر بگیرید. کرایه معمول به ازای هر کیلومتر تقریباً ۰٫۳۳ دلار است. هزینه تردد از فرودگاه داخل شهر با اتوبوس ۰٫۲ و با تاکسی تقریباً ۱۵٫۳ یورو است البته اگر مسیر شما مرکز شهر باشد.

 • مترو ۰٫۳ دلار
 • تاکسی ۱٫۴ دلار هزینه
 • از فرودگاه تا مرکز شهر با تاکسی ۱۵٫۳ یورو
 • از فرودگاه تا مرکز شهر با مترو ۰٫۲ یورو

هزینه خورد و خوراک با تور سوچی: غذاهای طبخ شده در این کشور با سبک های گوناگونی آماده می شوند و این امر برگرفته از فرهنگ غنی اروپایی های است که با فرهنگ آسیایی ترکیب شده است و غذاهای بسیار متنوعی را برای شما فراهم کرده است. برای یک وعده صبحانه ارزان قیمت ۴۲۵ روبل، برای یک وعده غذای دو نفره ۲۵۰۰ روبل و منو غذاهای ارزان تقریباً ۳۵۰ روبل برای شما هزینه دارد اگر از رستوران های محلی درون شهری بهره بگیرید. نوشیدن آب معدنی ۲۵ روبل و اگر بخواهید یک قهوه روسی نوش جان کنید باید ۱۰۴ روبل هزینه کنید. حال اگر بخواهید شام خود را با دسر و پیش غذا نوش جان کنید باید ۳۹ دلاری برای یک وعده غذا هزینه کنید.

 • صبحانه ارزان قیمت ۴۲۵ روبل
 • وعده غذای دو نفره ۲۵۰۰ روبل
 • قهوه روسی ۱۰۴ روبل

قیمت تور سوچی

هزینه بازدید از مکان های دیدنی: تور سوچی مکان های زیبا و دیدنی بسیار زیادی را برای شما در نظر گرفته است، اما برای بازدید از این فضاهای دیدنی نیاز است قدری هزینه کنید. به عنوان مثال باغ گیاه شناسی ۲۵۰ روبل (۳۹٫۷ دلار)، پارک المپیک سوچی با بازدید از موزه های پارک تقریباً ۱۰۰۰ روبل، موزه تاریخ سوچی بدون عکس ۱۰۰ روبل همراه با عکس ۲۰۰ روبل، پارک ریویرا بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ روبل، آکواریوم ورلد دیسکاوری بر حسب سن از ۳۵۰ تا ۲۰۰ روبل، موزه یادبود ادبی آستروسکی ۵۰ روبل (۰٫۷۹ دلار)، موزه هنر ۲۰۰ روبل (۳٫۱۷ دلار) و با ثبت عکس ۲۵۰ روبل و موزه افتخارات ورزشی تقریباً برای شما ۶۰ روبل هزینه دارد.

 

 • بازدید از موزها با عکس و بدون عکس هزینه متفاوت دارد.
 • بازدید از پارک ها ورودی رایگان و بازدید مکان های دیدنی داخل پارک با هزینه همراه است.
 • بازدید از مکان های دیدنی تقریباً از ۶۰ روبل تا ۱۰۰۰ برای شما روبل هزینه دارد.

بهترین زمان سفر برای ارزانترین تور سوچی

تور سوچی را در هر فصلی از سال می توانید تجربه کنید این امر به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. به عنوان مثال باید هدف خود را از سفر مشخص کنید اگر می خواهید خرید کنید بهتر است فصل بهار را انتخاب کنید و اگر می خواهید ورزش های زمستانی را در این شهر زیبا به نظاره بنشینید باید در فصل زمستان راهی سوچی شوید. تابستان که بستری مناسب برای تفریحات دریایی است و زیبایی های پاییز و خلوت شدن شهر سوچی خود حال و هوای مخصوصی دارد.

تورهای سوچی در فصل بهار

بهار در این شهر بسیار کوتاه است و رسیدن بهار را تنها با شکوفه زدن درخت ها با همان عمر کوتاه می توانید در این شهر تجربه کنید. از اواخر اسفند تا اواسط فرودین فصل بهار بیشتر به طول نمی انجامد. در بهار بارش باران بسیار کم است، اما بادهای موسمی که از سمت دریا می وزد همچنان سرمای زمستان را با خود به همراه دارد. در آستانه بهار این شهر خالی است و شاید برایتان جالب باشد که بدانید اصلا گردشگران سفر به روسیه در فصل بهار را دوست ندارند.

تور سوچی در فصل تابستان

فصل تابستان در سوچی تقریباً ۶ ماه طول می کشد و ماه های جولای و آگوست گرم ترین روزهای سال را تجربه می کنند. دمای هوا در این روزها تقریباً ۲۷ درجه و در شب به چیزی در حدود ۲۰ درجه سانتی گراد می رسد. ماه های خرداد، تیر و مرداد بیشتر سفر گردشگران به این شهر زیبا به ثبت رسیده است زیرا ارزانترین تور سوچی در همین فصل فروخته می شود. تقریباً آب هوا در این فصل از سال معتدل و بهاری است.

تورهای سوچی در فصل پاییز

پاییز در این شهر از اواخر ماه اکتبر یعنی اوایل آبان ماه آغاز می شود. این شهر در فصل پاییز بسیار سوت و کور است، اما روزهای ابری و بارانی را گردشگران در این فصل سال تجربه می کنند. دمای هوا در اواسط آذر و روزهای پایانی نوامبر تقریباً ۱۰ درجه سانتی گراد است. در ماه های ژوئن، جولای، آگوست و سپتامبر تقریباً آب و هوای مناسبی را در این شهر می توان تجربه کرد.

تور لحظه آخری سوچی

تور سوچی در فصل زمستان

این شهر زمستان ملایمی دارد شاید از خود بپرسید سفر به روسیه مگر می شود زمستانی معتدل داشت باشد. باید بگویم سوچی گرم ترین شهر در کشور روسیه است و همین امر زمستان های آن را بسیار معتدل و لذت بخش کرده است. ژانویه و فوریه تقریباً اواسط دی تا اواسط بهمن سرد ترین روزهای سال را به خود می بیند. متوسط دما در زمستان از حدود ۱۱ درجه سانتی گراد است و سردترین شب های سال تقریباً ۵٫۳ درجه سانتی گراد است. منطقه کراسنایا پولیانا بهترین محیط برای گردشگران در فصل زمستان محسوب می شود و شما می توانید بهترین تفریحات زمستانی را در ارزانترین تور سوچی به نظاره بنشینید.

سفر به شهر سوچی هزینه زیادی برای شما در پی ندارد، اگر نخواهید در رستوران های لاکچری غذا میل کنید و شب در هتل های ۵ ستاره اقامت داشته باشید. اگر برای اولین بار است که می خواهید به سوچی سفر کنید به شما توصیه می کنیم از تورهای دسته جمعی برای این سفر پر خاطره بهره بگیرید تا با زیر و روی شهر به خوبی آشنا شوید. فصل تابستان ایده ال ترین زمان برای سفر به سوچی است که توصیه می کنیم ماه های ژوئن، جولای، آگوست و سپتامبر را برای یک سفر خاطره انگیز در لیست سفرهای خارجی خود مد نظر قرار دهید.

 دیدگاه ها

امتیاز دهید:
کد امنیتی
همراه با آمیتیس
کد امنیتی