logo

در حال پردازش ...

تور فاس

تور فاس نوروز 96

با آمیتیس تعطیلات خود را خاطره انگیز کنید. تور فاس نوروز 96 نیز مانند دیگر تورهای آمیتیش آماده ارائه خدمات به شماست. اگر قصد سفر به مراکش را دارید از همین حالا می توانید بلیط خود را رزرو نمایید. هم اکنون آمیتیس امکان سفر به چهار شهر  فاس و کازابلانکا و مراکش و طنجه  امکان اقامت در بهترین و لوکس ترین هتل ها را برای شما فراهم کرده است. امیدواریم که از سفر به کشور تاریخی مراکش لذت ببرید

درباره تور فاس

فاس یکی از شهرهای کشور مراکش است. فاس سومین شهر بزرگ مراکش است. این شهر در سال ۱۷۲ هجری قمری بنا شده و دارای ۴۰۳ کاخ و سازه ی قدیمی است .
در فاس قدیمی ترین دانشگاه جهان قرار دارد که در اواسط قرن 9 تاسیس شد زمانی که الهیات، دستور زبان و قرآن دروسی بودند که تدریس می شدند. همچنین این شهر پایتخت صنایع دستی و غذاهای مراکش است. اگر به این شهر رفتید حتما از غذاهای شور و شیرین آنجا مزه کنید. این شهر قدیمی با انواع مکان های جالب شهری است که اگر در آن گم شوید تازه شروع تفریحتان در تور فاس خواهد بود! معبدها، دانشگاه های قدیمی، بازارها و خیابان های پرپیچ و خم شما را به شگفتی وامیدارند. انواع غذاهای عجیب نیز در این شهر وجود دارند که توریست ها مشتاقانه آنها را امتحان میکنند.این شهر پر شده از هیجان ها و صحنه های غافلگیر کننده، که یکی از آنها دباغ خانه های چرم آن است. لابه بای خانه های کوچک و فشرده، گله به گله چاله هایی وجود دارد که در آنها مواد لازم برای تهیه چرم طبیعی در رنگ های مختلف ریخته شده است. اول پوسته چرمی حیوانات (گاو و گوسفند) را داخل چاله هایی که حاوی آب، سنگ آهک و فضله پرندگان است فرو برده و سپس بعد از شستشو و سه روز انتظار آنها را داخل چاله های رنگی میریزند. عکس های زیر نمایی از این دباغ خانه ها را به شما نشان می دهد.

جادبه های گردشگری فاس

شهر مسجدها و مدارس بی پایان. پیدا کردن مقصدهای جدید برای سفر یکی از کارهای هیجان انگیزی است که دوست داریم به آن بپردازیم. این مقصدها جزو نقاطی هستند که شاید سر زدن به آنها به ذهن هر کسی نرسد، اما قطعا هر کدام از آنها دنیایی از فرهنگ، زندگی و دیدنی های متفاوتی هستند که می توانند روی زندگیمان تاثیرات بی نظیری بگذارند. این بار به یک کشور واقع در آفریقای شمالی، یعنی مراکش رفتیم.

همراه با آمیتیس
کد امنیتی