logo

در حال پردازش ...

تور آگادیر

درباره تور آگادیر

کشور مراکش به خاطر وجود مسلمانان زیاد در این کشور دارای یک فرهنگ بالای اسلامی می باشد از همین رو ایرانی های بسیاری تور مراکش آگادیر را برای سفر خود انتخاب می کنند

در اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 حدود یک الی یک و نیم میلیون اروپایی به مراکش سفر کردند. بیشتر این توریست ها اهل فرانسه و اسپانیا بودند و از سواحل آتلانتیک بازدید کردند. 

مراکش هر سال به پیشرفت خود در صنعت گردشگری ادامه داد تا اینکه مقدار توریست های آن فقط در سال 2008 به 8 میلیون نفر رسید. مثل دو دهه قبل این بار نیز بیشتر این توریسم ها فرانسوی و پرتغالی بودند.

اکنون صنعت توریسم به دومین منبع درآمد مراکش تبدیل شده است. 

مناطق دیدنی آگادیر

    ساحل

شهر اگادیر یک شهر کاملاً ساحلی است. این شهر تفرجگاه اصلی کشور مراکش است و در طول سال گروه‌های مختلف گردشگری از قاره اروپا برای گذران تعطیلات به این شهر سفر می‌کنند. اخیراً، احداث یک تفرجگاه ساحلی در این شهر این منطقه را به مقصدی خوب برای قایق سواران تبدیل کرده است. در حاشیه ساحل، هتل‌ها و مجموعه‌ای از امکانات از جمله تعداد زیادی قهوه خانه و رستوران و همچنین سایه بان ها و صندلی‌های حصیری تاشو اجاره‌ای وجود دارند.

 

2. قصبه

دیواره‌های عظیم قصبه (قلعه) تنها جاذبه‌های تاریخی کامل در شهر اگادیر هستند. چشم انداز شهر از محل این قلعه عالی است. تاریخ ساخت این بنا به اواسط قرن شانزدهم میلادی باز می‌گردد و در گذشته، جمعیت زیادی در پشت این دیوارها زندگی می‌کرد. بخش‌های حفاظت شده این بنا دیوارها و دروازه آن می‌باشند.

 

3. مرکز شهر

درهسته مرکزی مدرن شهر اگادیر چند اثر تاریخی جالب وجود دارند که این محل گزینه مناسبی برای تفریح به جای حمام گرفتن در آفتاب است. مسجد اعظم دارای سازه‌ای با مدرن‌ترین سبک معماری است و این بنا در میان مساجد مراکش منحصربفرد است. اما موزه امازیغه مجموعه قوم شناسی برت فلیند (Bert Flind) را در کنار موزه تسکیوین (Tiskiwine) شهر مراکش به نمایش می‌گذارد.

 

4. صویرا

صویرا یکی از محبوب‌ترین شهرهای ساحلی مراکش به شمار می‌رود و برج و باروی ساحلی متعلق به قرن 18 این شهر که حفاظت شده است، در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. در اینجا، شما می‌توانید در خیابان‌های تنگ و باریک قدم بزنید و آثار کنده کاری پیچیده روی ساختمان‌ها را تحسین کنید و با خوشحالی از هزاران در آبی رنگ بسیار ظریف عکس بگیرید.

شما بیش از این که برای گشت و گذار به این شهر سفر کنید، برای آب و هوا به اینجا می‌آیید. اما موزه سید محمد بن عبدالله قطعاً شایسته بازدید است. این موزه که در اقامتگاه سابق پاشا واقع است، آثار هنری منطقه، مجموعه خیره کننده قوم شناسی و تاریخ موسیقی سنتی محلی را در خود جای داده است.

تور آگادیر نوروز 96

با آمیتیس تعطیلات خود را خاطره انگیز کنید. تور مراکش نوروز 96 تور مراکش -کازابلانکا- آگادیر نیز مانند دیگر تورهای آمیتیش آماده ارائه خدمات به شماست. اگر قصد سفر به مراکش را دارید از همین حالا می توانید بلیط خود را رزرو نمایید. هم اکنون آمیتیس امکان سفر به سه شهر کازابلانکا و مراکش و آگادیر و امکان اقامت در بهترین و لوکس ترین هتل ها را برای شما فراهم کرده است. امیدواریم که از سفر به کشور تاریخی مراکش لذت ببرید.

 

 

همراه با آمیتیس
کد امنیتی