logo

در حال پردازش ...

تور پیلانسبرگ

تور پیلانسبرگ بهار 99

پارک ملی پیلانسبرگ، پارک حفاظت شده ای بسیار زیبا و بکر است که در نزدیکی سان سیتی قرار دارد و تنها 17 کیلومتر با آن فاصله دارد. در سفر با تور پیلانسبرگ خواهید دید که این پارک حیات وحش مساحتی حدود 55 هزار کیلومتر دارد و چهارمین پارک ملی بزرگ آفریقای جنوبی به حساب می آید. پارک ملی پیلانسبرگ در دهانه ی بقایای آتشفشان واقع شده و سالانه تور های زیادی از سراسر دنیا به صورت اختصاصی به مقصد این منقطه تعریف می شود. پیش از آنکه در سال 1979 این پارک به عنوان منطقه حفاظت شده معرفی شود، بیشتر طبیعت آن رو به نابودی بود. اما سران کشور آفریقای جنوبی در اقدامی هوشمندانه در طرحی همگانی به این منطقه نگاه ویژه ای داشتند که باعث احیای طبیعت آن شد. امروز اما داستان متفاوت شده و پیلانسبرگ به یکی از قطب های بی بدیل گردشگری آفریقای جنوبی تبدیل شده است.

تور نوروز پیلانسبرگ

قیمت تور پیلانسبرگ

تورهای ویژه پیلانسبرگ جزو یکی از خدمات ویژه آژانس مسافرتی آمیتیس است که به واسطه سالها فعالیت و تجربه در برگزاری تورهای آفریقای جنوبی، همه ساله برقرار بوده است. به ویژه در بهار که بهترین زمان سفر برای مسافرت های خانوادگی و ثبت لحظات خوش است. هزینه تور پیلانسبرگ از 2890 دلار شروع شده و بسته به خواسته ها و امکانات مورد نظر مسافران قابل تغییر است. برای رزرو تورهای نوروزی هم بهتر است پیش از آغاز تعطیلات اقدام نمایید. در این صورت قادر خواهد بود با بهترین قیمت تور را تهیه نمایید.

خدمات تور بهار پیلانسبرگ آمیتیس تراول

2 شب اقامت در هتل 5ستاره ژوهانسبورگ همراه با صبحانه، 1 شب اقامت در هتل 4 ستاره پارک جنگل بهمراه با صبحانه و شام و گشت سافاری پارک جنگلی، 3شب اقامت در هتل 5 ستاره در سان سیتی همراه با صبحانه، 4 شب اقامت در هتل 5 ستاره در کیپ تاون با صبحانه، بلیط با هواپیمایی قطر (تهران به ژوهانسبورگ و برگشت از کیپ تاون)، ویزای توریستی، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری، راهنمای فارسی زبان، گشت ها طبق برنامه سفر به همراه شش وعده غذایی و بیمه مسافرتی.

هیجان را در تورهای پیلانسبرگ آمیتیس تجربه خواهید کرد

پیلانسبرگ ما بین دشت لوولد (Lowveld) و صحرای کالاهاری واقع شده و بر خلاف دیگر پارک های حفاظت شده، همجواری کم نظیری را با در بر گرفتن پستانداران، پرندگان و پوشش های گیاهی خواهید یافت. در این پارک تعدادی از نادر ترین گونه های حیوانی و گیاهی را شاهد خواهید بود. کفتار قهوه ای، غزال نادر آفریقایی، بلبل چشم قرمزی و درختان گزانگبین از نمونه های آنهاست.

Big Five نامی است که برای پنج حیوان بزرگ که به نوعی شناسنامه آفریقای جنوبی است انتخاب شده. این پنج حیوان عبارتند از: فیل بوفالو، کرگدن، شیر و پلنگ و تمامی این گروه را در تور پیلانسبرگ و در بازدید از این منطقه خواهید یافت. جالب است بدانید در این پارک بیش از 300 نوع پرنده زندگی می کنند که بیشتر آنها مهاجر هستند. گردشگران می توانند در بخش شرقی پارک، پیاده روی کرده و از این پرنده های دوست داشتنی عکاسی کنند. اگر به همراه راهنمای تور، از پیلانسبرگ دیدن کنید حتما اطلاعات جالبی را در اختیارتان قرار خواهد داد.

 دیدگاه ها

امتیاز دهید:
کد امنیتی
همراه با آمیتیس
کد امنیتی