logo

در حال پردازش ...

سریعترین ترن های هوایی اروپا را بشناسید


  •   275
  •   0
  •   ۱۳۹۸/۸/۲۰
اگر شما هم جزو دیوانگان سرعت هستید و هر تجربه ای که به نوعی با سرعت در ارتباط است برایتان خوشایند خواهد بود، پیشنهاد میکنیم که این لیست شگفت انگیز از سریعترین رولر کوستر های اروپا را از دست ندهید.

1. رد فورس (red force)

این رولرکوستر بلندترین و سریع‌ترین رولرکوستر در اروپا و بلندترین گیگا‌کوستر جهان است. رد فورس  در فراری لند اسپانیا قرار دارد و به واقع تجربه سواری در یک اتوموبیل فرمول یک را برایتان تداعی خواهد کرد. این غول آهنی مسیری به طول ۸۸۰ متر را طی می کند و در ۵ ثانیه به شتاب ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت و به ماکزیمم ارتفاع ۱۱۲ متر می‌رسد. این ترن هوایی یکی از پیشنهادهای ویژه برای تور اروپاست.

رد فورس- سریعترین رولر کوستر اروپا

 

2. فیوریوس باکو (furius baco)


با سرعت حدود ۱۳۵ کیلومتر بر ساعت و شتاب‌گیری در ۳.۵ ثانیه، رولرکوستر فیوریوس باکو دومین رولر کوستر سریع اروپاست و در شهربازی بزرگ پورت‌اونتورا (PortAventura) اسپانیا واقع شده است. فوریوس باکو برای چیزی غیر از تجربه سرعت محض ساخته نشده و برای دیوانگان سرعت انتخاب ویژه ای خواهد بود. در این رولرکوستر جای نشستن افراد روی باله‌ها تعبیه شده و پا‌های مسافران آویزان می‌ماند.

 

فیوریوس - سریعترین رولر کوستر های اروپا

بیشتر بخوانید:

3. استیلث (stealth)

 

رولرکوستر استیلث (Stealth) در شهر سوری (Surrey) انگلستان قرار دارد و سریع‌ترین رولرکوستر این کشور محسوب می شود. استیلث در ۱.۹ ثانیه به سرعت ۱۲۸ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. پنج چراغ قرمز، یکی یکی روشن می‌شوند و با شمارش سه، دو، یک، چراغ‌ها سبز شده و قطار در عرض ۱.۹ ثانیه با شیب تند عمودی به نوک کلاهک مسیر و به سرعت ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. همچنین این رولر کوستر در نقاطی احساس بی وزنی را برای مسافران ایجاد می کند.

رولر کوستر استیلث

 

4. شامبهالا (shambhala)

رولر کوستر شمبهالا یکی از بی نظیر ترین رولر کوسترهای اروپاست که در پارک پورت‌اونتورا اسپانیا قرار دارد و در سال ۲۰۱۲ افتتاح شد. این ترن هوایی شگفت انگیز هنوز یکی از بلندترین رولر کوستر‌های اروپا محسوب می‌شود. شمبهالا حدود ۷۵ متر بالا می‌رود و در اولین سقوط ۷۸ متر پایین می‌آید و وارد یک تونل زیرزمینی کوچک می‌شود که ترس و هیجان را در دل مسافران خود ایجاد می کند.

 

رولر کوستر شمبهالا اسپانیا

5. رینگ ریسر (ring racer)


رینگ ریسر رولرکوستری است که در سال ۲۰۰۹ در پیست نوربرگ آلمان ساخته شد و در کمتر از ۲ ثانیه به سرعت۱۶۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. این پیست به دلیل نقص فنی و حادثه‌ای که در سال ۲۰۰۹ اتفاق افتاد در حالت تعلیق به سر می برد، اما در صورت بازگشایی دومین ترن هوایی پر سرعت اروپا خواهد بود.

 

رینگ ریسر- دومین رولر کوستر سریع اروپا

 

6. اکسپدیشن جی فورس (expedition GeForce)


اکسپدیشن جی‌فورس یکی از بلندترین رولرکوستر‌های اروپا در شهر هاسلوش در هالیدی پارک آلمان است. این رولرکوستر هیجان‌انگیز، با سرعت ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت پیست ۱.۲ کیلومتری را طی می‌کند و بیشترین ارتفاع آن ۵۳ متر بوده و در هفت نقطه تجربه بی وزنی را به مسافر می دهد. این رولر کوستر بارها برنده جایزه‌ی «گلدن تیکت» را از مجله‌ی تخصصی آمریکایی شده است.

.اکسپدیشن بلندترین رولرکوستر اروپا

 

 

تورهای پیشنهادی

تور کوالالامپور + لنکاوی (نوروز 99)
۷ شب و ۸ روز  شروع قیمت از: ۱۱,۷۹۰,۰۰۰ تومان   ایرلاین: ماهان ایر   اعتبار از ۲۷ اسفند تا ۱۰ فروردین
تور پاتایا (نوروز 99)
۷ شب و ۸ روز  شروع قیمت از: ۷,۹۱۰,۰۰۰ تومان   ایرلاین: ماهان ایر   اعتبار از ۲۵ اسفند تا ۸ فروردین
تور پوکت (نوروز )
۷ شب و ۸ روز  شروع قیمت از: ۹,۸۱۰,۰۰۰ تومان   ایرلاین: ماهان ایر   اعتبار از ۱ فروردین تا ۸ فروردین
تور بالی (ویژه نوروز 99)
۷ شب و ۸ روز  شروع قیمت از: ۱۴,۴۵۰,۰۰۰ تومان   ایرلاین: عمان ایر   اعتبار از ۲۸ اسفند تا ۶ فروردین
تور آفریقای جنوبی (ویژه 28 اسفند)
۱۰ شب و ۱۱ روز  شروع قیمت از: ۲,۷۹۰ دلار   ایرلاین: قطر ایرویز   ویژه: ۲۸ اسفند

 دیدگاه ها

کد امنیتی
همراه با آمیتیس
کد امنیتی