logo

در حال پردازش ...

هیجان انگیزترین پارک‌های آبی جهان


  •   603
  •   1
  •   ۱۳۹۸/۳/۱۳
وقتی قصد سفر تفریحی داریم نکات خاصی مد نظر هر فرد میباشد، مانند هتل، وسیله سفر،ساعت رفت و برگشت، خوراک و یکی از مهم ترین ها تفریحات در سفر است. از جاذبه های هیجان انگیز در بسیاری از سفرها پارک آبی های هر شهر یا کشوری است که به آنجا می رویم.

پارک آبی شلیتربان، گلوستون

این پارک آبی در پارک تگزاس بلندترین سرسره آبی در جهان را دارد که برای بالا رفتن از آن باید ۱۲۳ پله را بپیمایید. افرادی که با تیوب سوار سرسره می‌شوند مسیری ۲۸۲ متری را سر می‌خورند که در بعضی قسمت‌ها هم با فشار آب با بالا پرت می‌شوند. دیگر سواری‌های هیجان‌انگیز شامل شیرجه رفتن عمودی از Rohr است که در آن با سرعت حدود ۵۰ کیلومتر در ساعت حرکت می‌کنید. از سواری‌های دیگر هم می‌توان به اسلایدهای چرخشی سرعتی و سرازیری‌های تیوب‌سواری، و موج‌سواری در Boogie Bahn اشاره کرد.

 

آکواونتور، باهاما

حدود ۲۰ میلیون گالن آب در این جاذبه گردشگری در جریان است که ۲۰ ناحیه شنا و تعداد بی‌شماری سرسره آبی فراهم می‌سازد. سرسره ۶۰ متری Abyss شما را به درون استخر پرت می‌کند. با این حال، از همه جالب‌توجه‌تر The Current است که با امواج خروشان و چرخش‌های سریع و حرکت در حلقه‌ها همراه است و از طریق حمله‌کننده آبی شما را به جای اول‌تان برمی‌گرداند.

  آکواونتور باهاما

 

پارک آبی کالیپسو، کانادا

بزرگ‌ترین پارک آبی کانادا به داشتن بزرگ‌ترین استخر موج‌دار و یکی از بلندترین سرسره‌های آمریکای شمالی می‌بالد. سرسره‌هایی که رنگ آبی و بنفش دارند برای افراد عاشق هیجان است، که در آن بعد از ورود از دریچه‌ها با شتاب 2.5G در دو ثانیه تجربه‌ای رولرکستر مانند خواهید داشت. سرسره‌هایی با نام‌های Adrenaline، Black Hole و Turbulence نیز هیجان بالا را تضمین می‌کنند. قایق دایره‌ای Boomerango کل خانواده را در خود جا می‌دهد.

پارک آبی کالیپسو کانادا

 

آکواونتور، دبی

تنوع زیادی در این پارک آبی وجود دارد. تونل‌های زیرآبی آکواریوم Lost Chambers با ۶۵۰۰۰ جانور آبی احاطه‌تان می‌کند، در حالی که آکوانتور دبی مجاور دارای سرسره‌ها و سواری‌هایی، شامل Leap of Faith، از زیگورات مرکزی ۶۱ متری‌اش است. حملات کوسه‌ها باعث جیغ و فریاد بازدیدکننده‌های تونل‌های پیچ‌وخم‌دار و تاریک می‌شود. در Dolphin Bay، می‌توانید با دلفین‌های مستقر در آن‌جا شنا کنید. علاوه بر این، ۱۱ استخر و ساحل نیز وجود دارد.

آکواونتور دبی

 

  پارک آبی سندکسل، بلک‌پول

سندکسل بزرگ‌ترین پارک آبی سرپوشیده انگلستان است که آب‌وهوای گرم استوایی‌مانند برای گرم شدن در زمستان فراهم می‌سازد. این پارک آبی دارای ۱۸ سرسره و یک استخر موج‌دار بزرگ، طولانی‌ترین رولرکستر آبی سرپوشیده (Master Blaster) و Sidewinder، اولین و بزرگ‌ترین سرسره عمودی دنیا، است. ناحیه بازی تعاملی برای کودکان تحت عنوان Caribbean Storm Treehouse بچه‌ها را با ماشین آب‌پاش و سرسره‌های کوچک سرگرم می‌کند، در حالی که پوسته نارگیل عظیم‌الجثه روی افراد از همه جا بی‌خبری که رد می‌شوند آب می‌پاشد.

پارک آبی سندکسل بلک‌پول

 

  جزایر استوایی، کراوسنیک

این گلخانه عظیم‌الجثه، که از برلین ۶۰ کیلومتر فاصله دارد، در تمام طول سال دمای مطبوع ۲۶ درجه را حفظ می‌کند. زیر گنبد آن بزرگ‌ترین جنگل بارانی سرپوشیده دنیا، درختان نارگیل و محل‌های سرگرمی معبدهای هندی و انگکور وات را خواهید یافت. این جاذبه گردشگری بیشتر اقامتگاه است تا پارک آبی (مینی گلف و زمین بازی کودکان در آن یافت می‌شود)، اما خوره‌های هیجان می‌توانند با سرعت ۷۰ کیلومتر در ساعت از بلندترین سرسره آلمان به پایین پرت شوند.

وت‌اندوایلد، سائو پائولو

وقتی سائوپائولو، یکی از بزرگ‌ترین شهرهای دنیا، کمی باعث فشارهای زندگی می‌شود، این پارک آبی در وینیدو، در حومه شهر، استرس‌زدای عالی برای خانواده محسوب می‌شود. در استخرهای موج‌دار یا رودهای آرام آرامش بگیرید یا از انواع سرسره‌های آبی در پارک آبی برتر برزیل استفاده کنید. قسمتی جدا برای کودکان در نظر گرفته شده که خیلی سرگرم‌کننده است، مخصوصاً Bubble Up که توپ ارتجاعی بزرگی است که بچه‌ها را در آب پرتاب می‌کند.

پارک آبی چیم‌لانگ، گوانگ‌ژو

چیم‌لانگ، بزرگ‌ترین پارک آبی آسیا، به بلند‌ترین رود آرام و بزرگ‌ترین استخر موج‌دار خود می‌بالد. سواری‌های Free Fall Plus و Master Blaster جرأت می‌خواهد، و در تیوب‌سواری The Boomerang تقریباً به‌صورت عمودی پرتاب‌ می‌شوید، بعد روی دست‌اندازها حرکت می‌کنید و در نهایت در آب فرود می‌آیید. کودکان از سواری‌های کوچک، استخر اختصاصی و مرکز بازی با حال‌وهوای هاوایی با بیش از ۳۰۰ اسباب‌بازی و سرسره آبی تعاملی لذت می‌برند.

پارک آبی چیم‌لانگ  گوانگ‌ژو

 

  اسپلشین سافاری، سانتا کلاز

این پارک آبی واقع در شهر ایندیانا، که اسم عجیبی دارد، در قسمت Holiday World سرگرمی‌های هیجان‌انگیز زمینی و در پارک آبی مجاورش، مثل ماموت (بلندترین واترکستر دنیا، که تقریباً هم‌اندازه یک ساختمان هفت‌ طبقه‌ای است و شما را با قایق از تونل‌های پیچ‌درپیچ پرتاب می‌کند)، سرگرمی‌های آبی فراهم می‌سازد. علاقه به تاریکی هم در این پارک وجود دارد. در Hyena Falls چهار سرسره وجود دارد که همه در تاریکی قرار دارند و در Frightful Falls یک‌جور الوارسواری درون تونل‌ها و قبرستان مصنوعی انجام می‌شود.

سانوی لاگون کوالالامپور

تورهای پیشنهادی

تور مالدیو (ویژه نوروز99)
۵ شب و ۶ روز  شروع قیمت از: ۲۷,۹۹۰,۰۰۰ تومان   ایرلاین: امارات ایرلاین   اعتبار از ۵ فروردین تا ۱۰ فروردین
تور کوالالامپور + پنانگ (بهمن الی اسفند)
۷ شب و ۸ روز  شروع قیمت از: ۶,۶۵۰,۰۰۰ تومان   ایرلاین: ماهان ایر   اعتبار از ۱۵ بهمن تا ۱۵ اسفند
تور پوکت (نوروز )
۷ شب و ۸ روز  شروع قیمت از: ۹,۸۱۰,۰۰۰ تومان   ایرلاین: ماهان ایر   اعتبار از ۱ فروردین تا ۸ فروردین
تور پاتایا (نوروز 99)
۷ شب و ۸ روز  شروع قیمت از: ۷,۹۱۰,۰۰۰ تومان   ایرلاین: ماهان ایر   اعتبار از ۲۵ اسفند تا ۸ فروردین
تور کوالالامپور + سنگاپور (نوروز 99)
۷ شب و ۸ روز  شروع قیمت از: ۱۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان   ایرلاین: ماهان ایر   اعتبار از ۱ فروردین تا ۱۳ فروردین
تور کوالالامپور (نوروز 99)
۷ شب و ۸ روز  شروع قیمت از: ۹,۳۰۰,۰۰۰ تومان   ایرلاین: ماهان ایر   اعتبار از ۲۷ اسفند تا ۱۰ فروردین

 دیدگاه ها

کد امنیتی
همراه با آمیتیس
کد امنیتی