logo

در حال پردازش ...

دریافت تندیس ملی کارآفرینان مسئولیت پذیر


  •   129
  •   0
  •   ۱۳۹۷/۱۱/۲
تندیس همایش ملی کارآفرینان مسئولیت پذیر به شرکت آمیتیس بال پارس اعطا شد

تندیس همایش ملی کارآفرینان مسئولیت پذیر به شرکت آمیتیس بال پارس اعطا شد

شرکت آمیتیس بال پارس موفق به دریافت تندیس همایش ملی کارآفرینان مسئولیت پذیر شد که این تندیس به جناب آقای اکبر کمالی نماینده مدیرعامل شرکت آمیتیس بال پارس اهدا گردید.

 

تندیس همایش ملی کارآفرینان

 

نخستین همایش ملی کارآفرینان مسئولیت پذیر با رویکرد نقش بنگاه‌های مسئولیت پذیر در پایداری و توسعه کسب و کار مورخ ۳۰ دیماه در مرکز مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی سازمان مدیریت صنعتی ایران برگزار گردید.
سازمان صنعت، معدن و تجارت با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بنیاد تعاون و توسعه کارآفرینی استان تهران به منظور پایش و دسته بندی کارآفرینان در حوزه‌های مختلف و تشویق ایشان به حفظ مسئولیت‌های اجتماعی و اقتصادی در جهت کاهش آسیب‌های ناشی از عدم مسئولیت‌پذیری مدیران کارآفرین به این موضوع پرداخت.

 

کارآفرینان

 

ارزیابی عملکرد مسئولیت‌پذیری کارآفرینان در سطوح فردی و سازمانی از جمله موضوعات مهم در پیشبرد اهداف بند ۲۰ اقتصاد مقاومتی است. با در نظر گرفتن اینکه مسئولیت‌پذیری سازمانی یکی از ابزارهای پیشرفت اقتصادی است و حرکت در جهت تقویت آن موجب تأثیر مستقیم بر عملکرد سازمان می‌شود، اثربخشی رویکرد مذکور منوط به ارزیابی نتایج و تأمین هدف‌های سازمانی البته با مدیریت صحیح می‌باشد چرا که در شرایط حاضر کشور مسئولیت‌پذیری در مشاغل، جزء شروط لازم در بقای بنگاه‌های اقتصادی است.

 

تندیس


شرکت‌کنندگان در همایش و نمایشگاه علاوه بر حضور در فرآیند ارزیابی امکان بهره‌مندی از کارگاه‌ها و پنل‌های تخصصی را نیز در اختیار داشتند.

 دیدگاه ها

کد امنیتی
همراه با آمیتیس
کد امنیتی