tel
021 - 1747 |

هتل فوراما |FuramaXclusive Resort & Villas Ubud

Amitis Article

هتل فوراما بالی از مجموعه هتل های 4 ستاره اندونزی ، اطلاعات کامل قیمت هتل فوراما را بهمراه نظرات درباره این هتل و عکس در آمیتیس ببینید.

هتل چهار ستاره فوراما، در میان زمین های برنج قرار گرفته است، با کوه بوتور، فوراما فاصله زیادی دارد همچنین مسیر فوراما شگفت انگیز است. ویلا با استخرهای خصوصی، فعالیت های مختلف در فضای باز و شاتل رایگان به اوبونتو مرکزی ارائه میشود.

اتاق های هتل

در ویلا ها از درهای بزرگ و لوکس با پنجره های بزرگ استفاده می کنند که نور طبیعی زیادی را به وجود می آورد و همچنین مناظر زیبای گرمسیری. همه آنها دارای تهویه مطبوع هستند و دارای یک پاسیو خصوصی با میز و صندلی است.

خدمات هتل

برای تفریح باشکوه اووبود، رفت و آمد مکرر سفرهای گشت و گذار و دوچرخه سواری را ارائه می دهد. همچنین کلاس های رقص و آشپزی بالایی را فراهم می کند. به طور خلاصه، یک آبگرم ارائه می دهد که ماساژ های دلپذیر و درمان های بدن را ارائه می دهد.اینترنت در همه جای هتل در دسترس است و همچنین می توانید از مراکز ماساژ و بدنسازی هتل نیز بهترین استفاده را ببرید.

رستوران های هتل

رستوران پدی رستوران های بین المللی و محلی را با دیدگاه های پانوراما از زمینه های برنج اطراف ارائه می دهد.

موقعیت هتل

ویورا فوراما و اسپا بابوود، در فاصله 20 دقیقه از هنر و گزینه های خرید Ubud است، در حالی که تا فرودگاه نگرا رئی 45 دقیقه است. مهمانان می توانند

----------------------------------------------------------------------

Address: Villingili Island, Addu City 28019, Maldives

Phone: +960 689-7888

امکانات هتل

استخر روباز

خدمات SPA

خدمات زیبایی

دوچرخه سواري

ماساژ

مرکز آبگرم و سلامتی