tel
021 - 1747 |

معراج ایر

Amitis Article

هواپیمایی معراج یکی از جوان‌ترین ایرلاین‌های کشور است که پروازهای خود را در مسیرهای داخلی و خارجی انجام می‌دهد و جایگاه کمترین میزان تاخیر را در میان ایرلاین‌های داخلی را در اختیار دارد.

هواپیمایی معراج یکی از ایرلاین‌های خصوصی داخلی است که برخورداری از امتیازهایی مانند ناوگان هوایی مدرن با میانگین سنی پایین و پرسنل جوان به سرعت جایگاه معتبری را در میان ایرلاین‌های داخلی به دست آورده است.

نشان هواپیمایی معراج

نشان هواپیمایی معراج ترکیبی است از دایره با دو بال نمادین به مفهوم پرواز و استفاده از رنگ‌های آبی و قرمز که رنگ سازمانی این هواپیمایی است. دایره در وهله اول نقطه‌ای گسترش یافته و نماد مفاهیم حرکت، کمال و یکپارچگی است؛ همچنین نمادی از حرکت و زمان و نشانی از آسمان و حرکت اجسام سماوی در حول محوری دوار است. رنگ آبی لوگو نیز به معنای آرامش و لذت‌بردن است، قرمز نماد زندگی است و کشش، قدرت و انرژی مثبت را القا می‌کند.

دلیل انتخاب این آرم برای هواپیمایی معراج این است که این نشانه مفهوم حرکت، آرامش، لذت بردن و انرژی مثبت را در پرواز نمایش می‌دهد و در نهایت به شعار سازمانی هواپیمایی معراج «لذت پروازی مطمئن» اشاره دارد.

کلاس‌های پروازی هواپیمایی معراج

هواپیمایی معراج دارای دو کلاس پروازی است؛

کلاس عادی یا اکونومی (Economy)

در کلاس عادی هواپیمایی معراج به منظور راحتی مسافران در طول پرواز فاصله صندلی‌ها مطابق با استاندارهای بین المللی در نظر گرفته شده است.

کلاس تجاری یا بیزینس (Business)

مانند اغلب شرکت‌های هوایی در کلاس تجاری هواپیمایی معراج نیز امکانات و فضای بیشتری برای راحتی مسافران در نظر گرفته شده است. همچنین، بیزینس کلاس این شرکت به جدیدترین و مدرن‌ترین صندلی های روز دنیا با LCD اختصاصی مجهز هستند، از اینرو، وضعیتی مطلوب و راحت را برای استراحت مسافرین مهیا می‌کنند.