tel
021 - 1747 |

پگاسوس ایرلاین

Amitis Article

نماینده فروش بلیط پگاسوس

رزرو بلیط پگاسوس برای مسافرینی که بلیط ارزان قیمت برای سفر خود میخواهند گزینه بسیار مناسبی است و آمیتیس بعنوان نماینده فروش پگاسوس میتواند بهترین گزینه برای خرید بلیط ارزان هواپیما باشد.

Choose Your Seat

امکان رزرو صندلی دلخواه در پرواز های پگاسوس ایرلاین

· Extra leg room

فضای پا بیشتر در هواپیما که موقیعت این صندلی ها به صورتی است که فضای جلوی پای مسافر بیشتر است

Front Rows

برای کسانی که ترجیح می دهند روی صندلی کنار پنجره بنشینید

Window seats

برای کسانی که ترجیح می دهند روی صندلی کنار پنجره بنشینید

Aisle Seats

برای کسانی که ترجیح می دهند روی صندلی های راهرو بنشینید

Other seats

برای کسانی که ترجیح می دهند کنار دوست و فامیل بنشینید

کافه پگاسوس

امکان رزرو غدای دلخواه در هواپیمای پگاسوس

انواع وعده های غذایی که هر یک از غذاهای لذیذ تر از دیگری، انتخاب های گوناگون و قیمت های مقرون به صرفه ...

پگاسوس کافه، رستوران بالای ابرها، در هر پرواز با شما است.

از غذای گرم تا سالاد، صبحانه، سوشی، راویولی و ماکارونی، بسیاری از گزینه های در انتظار شما در کافه پگاسوس است.

کلاس های پروازی پگاسوس

بلیط اسنشیال

در این کلاس پروازی با بلیط پگاسوس می‌توانند در پروازهای داخلی 15 کیلوگرم و در پروازهای بین‌المللی 20 کیلوگرم بار همراه داشته باشید.

بلیط ادونتیج

اگر دوست دارید در پرواز خود از امکانات بهتری برخوردار باشید و صندلی خود را رایگان انتخاب کنید، کلاس ادونتیج پگاسوس بهترین گزینه برای شماست.

بلیط بیزینس فلکس

بلیط بیزینس فلکس ، یک سفر راحت وبهتر به مسافر می دهد. در این نوع از بلیط مسافران در پروازهای داخلی می‌توانند 15 کیلوگرم و در پروازهای بین‌المللی 20 کیلوگرم بار همراه خود داشته باشند.

هزینه اضافه بار چقدر است؟

هزینه اضافه بار در هواپیمایی پگاسوس

موضوع اضافه بار برای خیلی از مسافران اهمیت بالای برخوردار است که خیلی از مسافران بابت این موضوع سوالات و مشکلات متعددی مواجه شدن که قیمت اضافه بار چقدر هست ؟و از کجا باید خرید کنند که دفتر رسمی فروش پگاسوس هزینه کمتری برای شما خواهد داست

قیمت اضافه بار به شرح زیر میباشد:

30KG-245USD

20KG-164USD

10KG-82USD

5kg -42USD

بار مجاز هواپیمایی پگاسوس

میزان بار مجاز شرکت های هواپیمایی از جمله نکات مورد توجه مسافر برای انتخاب بلیط خود است. هر شرکت هواپیمایی شرایط خاص خود برای میزان بار مجاز را داراست. معمولا این شرایط به صورت دوره‌ای و با تغییر سیاست‌های شرکت‌های هواپیمایی تغییر می‌یابند.میزان بار مجاز در هواپیمایی پگاسوس به انتخاب مسافر میباشد که در سه پکیج آورده شده است :

ارزان‌ترین پکیج بلیط شرکت هواپیمایی پگاسوس میزان بار مجاز آن برای ۱۵ کیلوگرم برای سفرهای داخلی ترکیه و ۲۰ کیلوگرم برای سفرهای بین‌المللی می‌باشد / گزینه دوم شما می‌توانید به میزان ۵ کیلوگرم بیشتر (۲۵ کیلوگرم برای سفرهای بین‌المللی) اجازه خواهید داشت و علاوه بر آن اجازه انتخاب صندلی خود را نیز دارید. / و گزینه سوم میزان بار مجاز برای پروازهای بین‌المللی ده کیلوگرم بیشتر از ارزانترین پکیج ( ۳۰ کیلوگرم) است که علاوه بر آن امکان انتخاب صندلی و سفارش غذای گرم را نیز خواهید داشت

هواپیمایی پگاسوس

هواپیمایی پگاسوس، یکی از ایرلاین های ارزان قیمت در قاره اروپا و متعلق به کشور ترکیه است که در حال حاضر با ۷۴ فروند هواپیما به ۳۳ مقصد در کشور ترکیه و ۷۰ مقصد در سراسر جهان پرواز مستقیم دارد.

شرکت هواپیمایی پگاسوس، ایرلاین ارزان قیمت کشور ترکیه و یکی از بزرگترین شرکت‌های هواپیمایی ارزان قیمت در قاره اروپا است. این شرکت هواپیمایی که در سال ۱۹۸۹ با همکاری دو شرکت نت ایر و سیلک ایر تأسیس شد، با خرید دو فروند بوئینگ ۷۳۷-۴۰۰، فعالیت خود را به عنوان اپراتور پروازهای چارتر شرکت ایر لینگاس آغاز کرد.

سیر توسعه و پیشرفت این شرکت هواپیمایی تا جایی ادامه یافت که در سال ۲۰۱۲ به عنوان دومین هواپیمایی بزرگ ترکیه معرفی شد. بعد از دو سال تجاری خوب، خطوط هوایی ایر لینگاس و نت‌ایر، سهام مشارکت خود را در سال ۱۹۹۴ به شرکتی در استانبول به نام یاپی کردی بانک که متعلق به خانواده کوچ است، به فروش رساندند، که در پی آن پگاسوس کاملاً به یک شرکت ترکیه‌ای تبدیل شد

شرکت پگاسوس در سال ۲۰۰۷ بیشترین مسافر را در مقایسه با دیگر خطوط هواپیمایی خصوصی ترکیه جا به جا کرد و در سال ۲۰۰۸، در مجموع به ۴/۴ میلیون مسافر خدمات پروازی ارائه کرد

مقاصد هواپیمایی پگاسوس

شرکت هواپیمایی پگاسوس از فرودگاه بین‌المللی صبیحه گوکچن به ۳۳ مقصد در کشور ترکیه و ۷۰ مقصد در سراسر جهان پرواز مستقیم دارد. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر به ۱۰۳ مقصد در ۴۰ کشور جهان، از جمله ایران پرواز دارد. ایرلاین پگاسوس ترکیه در چند سال اخیر با اجرای پرواز روزانه به مقصد استانبول نقش مهمی در انتقال مسافرین تور استانبول به کشور ترکیه را داشته است .

قاره اروپا : ترکیه، هلند، یونان، اسپانیا، فرانسه، گرجستان، صربستان، آلمان، ایتالیا، بلژیک، رومانی، مجارستان، روسیه، دانمارک، سوئیس، انگلستان، جمهوری چک، بلغارستان و بوسنی هرزگوین / آسیا و اقیانوسیه : هند، تاجیکستان، قزاقستان، آذربایجان و قرقیزستان / خاورمیانه : ایران، قطر، لبنان، مصر، کویت، عراق، بحرین و امارات متحده عربی

شرکت هواپیمایی پگاسوس در سال‌های نخست فعالیتش، به‌عنوان اپراتور پروازهای چارتر شرکت ایر لینگاس فعالیت می‌نمود. این شرکت هم‌اکنون متعلق به کمپانی اساس هولدینگ می‌باشد و با در اختیار داشتن ناوگانی از 60 فروند هواپیمای جت مسافربری، یکی از بزرگترین شرکت‌های هواپیمایی اروپا، در کلاس ترابری ارزان‌قیمت به‌شمار می‌آید.لازم به ذکر است که بلیط های پروازی این ایرلاین به نسبت سایر ایرلاین ها از قیمت مناسبتری برخوردار می باشد و دلیل این امر حذف هزینه ی پذیرایی در هواپیما می باشد و چنانچه بخواهید پذیرایی در طول پرواز داشته باشید، باید هزینه ی زیادی را متحمل شوید

کابین شرکت هواپیمایی پگاسوس

ایرلاین پگاسوس صندلی‌های درجه یک یا فرست کلاس را در همه‌ی پروازهای خود ارائه می‌دهد. همینطور ارائه‌ی نوشیدنی داغ از جمله قهوه و چای به تمام مسافران در صورت پرداخت مبلغی بیشتر ممکن است. خدمات تفریحی مالتی‌مدیا به همراه هدفون نیز از دیگر امکانات هواپیماهای این شرکت است.