tel
021 - 1747 |

هتل اینترکنتینانتال بالی |InterContinental Bali Resort

هتل Intercontinental در پهنای ساحل شنی سفید بر فراز آب های آرام ساحل Jimbaran واقع شده است. این هتل دارای 418 اتاق در 3 سطح قیمتی مجزا ( Resort Classic, Singaraja & Club Intercontinental ) می باشد و در مساحتی نزدیک به 14 هکتار و با ترکیبی از گیاهان بومی، آبراه های مختلف و مجسمه های سنگی منعکس کنندۀ میراث هنری جزیره است.

از دیگر امکانات هتل Intercontinental می توان به 6 استخر، سالن ورزشی، SPA و ... اشاره کرد.

Site : www.intercontinental.com

Address : Jalan Uluwatu 45, Jimbaran, Bali-Indonesia

Phone : 62 361 701888

Fax : 62 361 701777

اتاق ها

انواع اتاق های هتل Intercontinental عبارتند از :

- Resort Classic Room

- Resort Classic Suite

- Singaraja Room

- Singaraja Duplex Suite

- Singaraja Concierge

- Suite Collection

- Club Duplex Suite

- Club Intercontinental Room

- Club Intercontinental Privileges

اتاق استاندارد یا Resort Classic Room

این اتاق های خاص در طبقۀ اول هتل و در قسمت های شمالی و جنوبی واقع شده که دارای بالکن های اختصاصی و دید رو به باغ می باشد.

تمام اتاق ها دارای سرویس بهداشتی با سنگ مرمر، دوش، وان، سیستم تهویه هوا، تلویزیون LCD ، مینی بار، چای و قهوه ساز، صندوق امانات و اینترنت پر سرعت ( با هزینه ) است.

رستوران ها

- KO Restaurant : این یک رستوران ژاپنی است با منوی متنوعی از Sushi,Sashimi & Teppanyaki

- Jimbaran Gardens : در کنار استخر اصلی واقع شده است که منظرۀ خیره کننده ای رو به ساحل دارد و غذاهایی چون پیتزا، غذاهای دریایی و اسنک های سبک سرو می کند. ساعت کاری آن برای ناهار و شام از 11 ظهر الی 11 شب است.

- Taman Gita Terrace : در اینجا شما فقط می توانید از ساعت 06:30 الی 11 صبح در تراس انواع صبحانه های محلی، آسیایی و غربی میل کنید و املت و نیمرو را مطابق میل خود سفارش دهید.

- Sunset Beach Bar & Grill : می توانید عصر در کنار ساحل بنشینید و از غروب بالی لذت ببرید. منوی غذایی این رستوران سبک غذاهای سبک و اسنک مانند است و هر روز از 11 صبح تا نیمه شب باز می باشد.

- Saraswati Lounge : در لابی اصلی واقع شده است و شما می توانید انواع قهوه ها و چای های گیاهی مرغوب را در اینجا بنوشید و نیز یک میز بیلیارد و تلویزیون با کانالهای خبری هم در این کافه موجود است و ساعت کاری آن از 9 صبح تا 11 شب است.

SPA هتل

سالن SPA که با مواد طبیعی درمانی باعث شادابی و سرزندگی شما شده و خستگی زندگی روزمره را از تن شما به در می کند.

امکانات هتل

استخر

جکوزی

سالن بدنسازی

سونا

مرکز اسپا

کیدز کلاب