tel
021 - 1747 |

هواپیمایی اطلس گلوبال

Amitis Article

اطلس گلوبال به عنوان پرچمدار در سه قاره، و تبدیل شدن به اولویت اول مسافران در کشور های مقصد یکی از ایرلاین‌های مشهور ترکیه است که با داشتن ۳۳ فروند هواپیما در ناوگان پروازی خود به مقاصد مختلف دنیا پروازهای منظم و ارزان قیمتی ارائه می‌دهد. ارائه خدمات هوایی با کیفیت بالا به مناطق مختلف جهان با استانداردهای به روز دنیا.

درباره اطلس گلوبال

شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال در ماه مارس سال 2001 در ترکیه تاسیس شد. در سال 2004 این شرکت با انجام پروازهای داخلی (ترکیه) و بین المللی را با هدف ارائه استانداردهای بین المللی کیفی و رفاهی در پرواز به مسافران آغاز نمود.تحت رهبری و نظارت آقای علی مورات ارسوی که باعث شد شرکت به سرعت به عنوان برندی معتبر و سرشناس چه در ترکیه و چه در سراسر دنیا شناخته شود در سال 2015 شرکت تصمیم به تغییر نام از اطلس جت به اطلس گلوبال گرفت، و با شعار "دنیایی فراتر از رویاها " کیفیت و امنیت را در پرواز به کل عموم مردم معرفی کردnاین شرکت کار خود را با دو هواپیما A319,A320 آغاز نمود و امروز دارای ناوگانی بین المللی از مدل ایرباس هایA320 پروازهای برنامه ریزی شده را در ترکیه ، قبرس شمالی، خاورمیانه و،اروپا و آسیا من جمله کشور جمهوری اسلامی ایران انجام میدهد.اطلس گلوبال دارای قیمت های مناسب و عالی در تور استانبول با اطلس جت کلاس اقتصادی ویژه (EkonomiPlus) میباشد، که شامل فاصله صندلی ها از یکدیگر به اندازه 72 سانتیمتر، غذاهای گرم و نوشیدنی ها با کیفیت بالا، Check-in به صورت اینترنتی، تخصیص صندلی اختصاصی را دارا می باشد را ارایه می نماید. اکونومی پلاس: خریداران بلیط اکونومی پلاس می‌توانند علاوه بر ۲۰ کیلوگرم حق بار، هشت کیلوگرم در قالب کیف دستی حمل نمایند. همچنین این کابین شامل پذیرایی رایگان می‌شوند. مسافران همچنین میتوانند با اطلس گلوبال تجربه کلاس تجاری (BussinesClass) را داشته باشند، که آرامش و راحتی را در طول سفر برایشان محیا می نماید . مسافران در سفر با کلاس تجاری (BussinesClass) در صندلیهای چرمی عریض ، دارای فاصله 100 سانتیمیتری با صندلی مقابل هستند که منحصراً برای کلاس تجاری طراحی شده مسافرت می نمایند. بیزینس کلاس: تا سقف ۴۰ کیلوگرم بار مجاز (۳۰ کیلوگرم به همراه ۱۰ کیلوگرم بار اضافی)مسافران همچنین از وعده های غذایی گرم ، نوشیدنی ها و همچنین سرویس های خاص مانند اولویت در تحویل و دریافت چمدان ،اولویت در کنترل ورود (Check-in) ،استفاده از حمل و نقل فرودگاهی و استراحتگاه VIP در تمامی فرودگاه ها بهره مند هستند.

پرواز اطلس گلوبال

اطلس گلوبال به مسافرانی که به مقاصدی با زمان بیش از 3 ساعت یا بیشتر از استانبول یا به استانبول پرواز مینمایند از طریق خدمات کترینگ هوایی پذیرایی می نماید. کترینگ هوایی گستره ای از غذاهای تزیین شده جذاب را ارائه می نماید،و با توجه به خواسته های فردی مسافران آنها را مطمئن می سازد که آنها پروازی به مراتب لذت بخش تر خواهند داشت. کترینگ پرواز ، غذاهای روزانه را تهیه کرده و برترین مواد غذایی خود را بر غذاهای ترکی یا بین المللی اضافه میکند.

اطلس گلوبال اولین شرکت هواپیمایی است که خدمات Fly&Bus را راه اندازی نموده ، سرویس رفت و برگشت رایگان برای اکثر شهرهایی که در آنها پروازهای برنامه ریزی شده انجام میگردد ارایه می شود .اطلس گلوبال همچنین به واسطه توافق با بیشتر از 70 شرکت هواپیمایی خارجی پروازهای مرتبط در سرتاسر جهان به مسافران بین المللی اش ارایه می نماید

قیمت پرواز های اطلس گلوبال

اطلس‌ گلوبال علاوه بر برقراری خط پروازی بین شهرهای مهم ترکیه، در چندین کشور دیگر از جمله ایران، پروازهای ارزان‌قیمت اطلس گلوبال برقرار کرده است. در حال حاضر مقاصد بین‌المللی اطلس‌جت شامل تهران در ایران، اربیل و سلیمانیه در عراق، تفلیس در گرجستان، سیمفروپول در اوکراین، نیژنکامسک در روسیه، کیشیناو در مولداوی، شهر کویت در کویت، شارجه در امارات متحده عربی، جده در عربستان سعودی، میکونوس در یونان، نیکوزیا در قبرس و لندن در انگلستان می‌شوند. دفتر اصلی اطلس‌ گلوبال در فرودگاه آتاتورک استانبول قرار دارد. .برای دریافت قیمت دقیق هر پرواز به شهر یا کشور مورد نظر تان کافیست تورمورد نظر را از میان تورهای آمیتیس در منو انتخاب کنید