تور هند ( دهلی +آگرا +جیپور)

اطلاعات تور
 
شروع قیمت از
۲,۳۹۰,۰۰۰ تومان
 
اعتبار تا
۱۳۹۶/۰۳/۳۱
 
نام ایرلاین
MAHAN AIR
 
مدت اقامت
۷ شب   و ۸ روز  
 
نوع سفر
هوایی
مقصد
نام مدت اقامت توضیحات
دهلی دهلی ۳ 25 فروردین الی 31 خرداد
آگرا آگرا ۲ 7 شب و 8 روز
جیپور جیپور ۲
  امکانات تور
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان
ترانسفر فرودگاهی
ویزا مسافرتی
گشت شهری با ناهار
هتل‌ها نام هتل درجه خدمات ۲ تخته (هر نفر) ۱ تخته (هر نفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضيحات
COUNTRY INN CLARKS SHIRAZ CLARKS AMER B.B B.B B.B 2,390,000 تومان 2,990,000 تومان 1,780,000 تومان 1,240,000 تومان
LEALA AMBIENCE CLARKS SHIRAZ CLARKS AMER B.B B.B B.B 2,590,000 تومان 3,250,000 تومان 1,980,000 تومان 1,240,000 تومان
LEALA AMBIENCE JAYPEE PALACE CROWNE PLAZA B.B B.B B.B 2,790,000 تومان 3,590,000 تومان 1,980,000 تومان 1,240,000 تومان
 
خدمات تور
پرواز ماهان ، ويزا ،7 شب هتل با صبحانه ،راهنماي فارسي زبان ، ترانسفر فرودگاهي و بين شهري، 3 گشت شهري با غذا ، يك گشت خريد در جيپور

 
توضیحات
• هزینه اطفال زیر 2 سال مبلغ 390.000 تومان و بدون کمیسیون می باشد، كميسيون بچه با تخت(6 تا 12)سال نصف بزرگسال و بدون تخت فاقد کمیسیون مي باشد. • پروازها چارتر و هتل گارانتی می باشد،لذا پس از در خواست به هیچ عنوان قابل کنسل کردن نمی باشد و قیمت ها به تومان می باشند. • مسئولیت کنترل گذر نامه از جهت اعتبار و هر گونه ممنوئیت خروج از کشور به عهده آژانس در خواست کننده می باشد. • کليه ورودیه ها به عهده خود مسافر می باشد. روزهای پرواز رفت شنبه ، سه شنبه ، جمعه (ساعت رفت 20:50) روزهای پرواز برگشت یکشنبه ، چهارشنبه ، شنبه (ساعت برگشت 02:40) نرخ تور براساس پایین ترین نرخ هواپیمایی ماهان می باشد در صورت پرشدن مبلغ تور افزایش می یابد 3گشت : 1. بازدید از-RED FORT – RAJ GHAT- مسجد جامع –دروازه هند- با ناهار 2.بازدید تاج محل-قلعه آگرا با ناهار 3.بازدید از قلعه آمبر و کاخ شهر و رصد خانه همراه با ناهار

 
مدارک لازم
اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتباربا درج امضاء مسافر + 2 قطعه عکس رنگی 5*5 + کپی شناسنامه (تمام صفحات)+کپی کارت ملی پشت و رو + فرم پر شده جهت اطلاعات مسافر ( لطفاً جهت دریافت این فرم با کانتر مربوطه تماس حاصل فرمائید )+ پاسپورت قدیمی در صورتیکه سفر به هند داشته اید+ پاسپورت کشور دیگر درصورتیکه سفر داشته اید ، هنـــد انگشت نگاری دارد.پرداخت 50% مبلغ تور هنگام ثبت نام الزامی میباشد

روز اول : رسیدن به دھلي

ھنگام صبح به فرودگاه بین المللي دھلی جدید مي رسیم . بعد از گذشتن از گمركات ، انجام تشریفات مھاجرتي و دریافت

ساكھاي مسافرتي ، نماینده ما در ھنگام خروجتان از سالن ترانزیت با شما ملاقات كرده و شما ازآنجا به ھتل خود انتقال داده مي شوید ، که به محض رسیدن به ھتل ، مراحل پذیرش انجام می گیرد.

روز دوم : در دھلي

صبح روز دوم ، به تور شھري مرکب Old and New Delhi  ( دھلي قدیم و جدید) می روید که در تور مذكور بازدید خود را از  Raj Ghat آغاز مي نمایید. سپس از  Red Fort گذشته و به مسجد جامع ، یكي از بزرگترین مساجد آسیا می رسید. در تور گردشي به دھلي امپریال یا سلطنتي که شامل Qutub Minar (منار قطب)  می باشد،میرسیم که بلندترین برج سنگي در ھندوستان است سپس ، از مقبره ھمایون دیدار مي كنیم كه توسط بیوه امپراطور دوم مغول ، ھمایون ساخته شده ھمچنین این تور شامل گذشتن از دروازه ھند ، ساختمان پارلمان Rastrapathi Bhawan و امارت ریاست جمھوري نیز مي باشد ، شب ھنگام به ھتل باز مي گردیم.

روز سوم : دھلي

بعد از صرف صبحانه در ھتل ، باقي روز در اختیار خودتان مي باشد .

روز چھارم : دھليآگرا

بعد از صرف صبحانه در ھتل ، به سمت آگرا حركت مي نمائیم ( 204 کیلومتر، 4.5 ساعت ). ھنگام رسیدن به ھتل در آگرا، امور مربوط به پذیرش در ھتل را انجام می دھید و بقیه روز دارای وقت آزاد خواھید بود.

روز پنجم : آگرا

صبح زود بعد از صبحانه ، به تور تاج محل می روید (كه روزھاي جمعه تعطیل است)از قلعه آگرا بازدید خواھید نمود كه

نمونه اي برجسته از معماري مغولي مي باشد . بعد از ظھر وقت شما آزاد بوده ، که در وقت آزاد می توانید از ماشینی که در اختیارتان قرار می گیرد به صورت رایگان برای خرید استفاده نمایید.

روز ششم : آگرا ، فاتح پور سیكري ، جیپور

بعد از صرف صبحانه در ھتل ، از آگرا به سمت جیپور حركت مي كنید (220 كیلومتر ، 6 ساعت) و در سر راه از فاتح پورسیكری بازدید مي كنید. لباسھای زنان و عمامه ھای مردان به جذابیت این شھر اضافه مي كند .شب ھنگام به ھتل باز ميگردیم .

روز ھفتم : جیپور

بعد از صرف صبحانه در بوفه ھتل، از جیپور خارج شده و به سمت پایتخت باستاني آمبر مي روید تا از قلعه آمبر بازدید كنید و بازدید بعدی از كاخ شھر است كه مجتمع عظیمي از امارات ، باغ ھا ، صحن ھا ، ھنرھاي زینتي و مسیرھاي كنده كاري شده مي باشد . به سمت جانتار مانتار قدم زده و به كاخ بادھا یا ھوامحل حرکت می کنیم . شب ھنگام به ھتل باز ميگردیم ، که در وقت آزاد می توانید از ماشینی که در اختیارتان قرار می گیرد به صورت رایگان برای خرید استفاده نمایید.

روز ھشتم : جیپوردھلي

صبح ھنگام وقت آزاد دارید. سپس به سمت دھلي حركت خواھیم نمود (260 کیلومتر ، 6.5 ساعت) به محض رسیدن به دهلی، زمان برگشت به مقصدتان مي باشد که به سمت فرودگاه مي رویم .

نظرات

نام و نام خانوادگی
ایمیل

دریافت جدیدترین اطلاعات تورها