هتل ویاژ بلک گلف و اسپا & - VOYAGE BELEK GOLF SPA


 نامشخص
 منطقه : بلک
ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA ویاژ بلک گلف و اسپا  VOYAGE BELEK GOLF & SPA


هتل ویاژ بلک گلف و اسپا
   VOYAGE BELEK GOLF & SPA HOTEL


هتل
Voyage Belek Golf & Spa در منطقه Ileribasi و مشرف به دریاست و در 40 کیلومتری مرکز شهر آنتالیا قرار گرفته، 35 کیلومتر تا فرودگاه و 2 کیلومتر تا بلک فاصله دارد. خدمات هتل Voyage Belek Golf & Spa به صورت سیستم Ultra All Inclusive می باشد و فضایی به اندازه 93.500 مترمربع را اشغال کرده است.

هتل های Voyage به معماری هماهنگ با طبیعت پایبندند. هتل Voyage Belek Golf & Spa ، جدیدترین هتل این زنجیره می باشد،با این مفهوم در ذهن طراحی شده است. اقامت در هتل Voyage Belek Golf & Spa مثل جواهری در میان درختان کاج بلک می باشد. هتل Voyage Belek Golf & Spa مفاهیم طراحی مدرن و هماهنگی با طبیعت در معماریش به کار گرفته است. هتل Voyage Belek Golf & Spa شامل اتاق های با چشم انداز منظره و دریا در 3 ساختمان اصلی و خانه های ییلاقی می شود. تعداد زیادی از رستوران های A’la Carte ، انتخاب های غذایی نامحدود، ساحل طلایی، 5 استخر شنا با ویژگی های متمایز به خوبی یک تعداد نامحدود فعالیت های تفریحی و بازی شامل گارک تفریحی برای کودکان هتل Voyage Belek Golf & Spa ، این هتل محلی ایده آل را برای خانواده ها با بچه هایشان می سازد.

تأسیس و توسعه موزه آنتالیا داستان جالبی را دربردارد. نیروهای ایتالیایی که در 28 مارس 1919 آنتالیا را اشغال کردند، شروع به جمع آوری اقلام عتیقه در طول اکتشافات خود در منطقه و انتقال انها به کنسولگری ایتالیا کردند. با این حال، معلم دبیرستان، Suleyman Fikri ، که علاقه مند به تاریخ بود با این وضعیت مخالفت می کند. مسجد متروکه کوچک در کنار مسجد Tekeli Mehmet Pasa دوباره مرتب گردید، او موزه آنتالیا پایه گذاری کرده است. او پس از آن به انتقال آثار مکشوفه تاریخی که توسط ایتالیایی ها جمع آوری شده بود به این موزه پرداخته است. امروز، موزه آنتالیا در کنیالتی قرار دارد که یکی از بزرگترین موزه های ترکیه که با مفاهیم معاصر طراحی شده است. 13 سالن با یک گالری در فضای باز می باشد.حدود 5000 آثار مکشوفه در داخل موزه به نمایش گذاشته شده است که مساحت 7000 مترمربع قرار گرفته است.

·          در طی ساخت هتل Voyage Belek Golf & Spa ، زیستگاه های طبیعی و اراضی جنگل حفظ شده که بیشترین درخت ها را دست نخورده گذاشتند. شما ممکن است یکی از این درختان حفظ شده را در داخل ساختمان پذیرش ببینید.

·          فعالیت های پاکسازی محیط زیست در جنگل های بلک و ساحل به خوبی فعالیت های کاشت درختان سنتی تعهد هتل به حفظ محیط زیست را نشان می دهد.


اتاق های هتل
Voyage Belek Golf & Spa

·          اتاق Standard : اتاق ها 28 مترمربع مساحت دارد و دارای 1 اتاق خواب حداقل برای 2 نفر حداکثر 3 نفر می باشد. این اتاق ها 1 بالکن و 1 وان در حمام دارند.کف پوش اتاق ها موکت می باشد.

·          اتاق Family Garden : اتاق ها 39.5 مترمربع مساحت دارد و دارای 2 اتاق خواب حداقل برای 3 نفر و حداکثر 5 نفر می باشد. این اتاق ها 1 بالکن و 1 وان در حمام دارند. کف پوش اتاق ها موکت می باشد.

·          اتاق Bungalow Standard : اتاق ها با چشم انداز رو به باغ می باشند و دارای 1 بالکن، 1 اتاق خواب، کف سرامیک، دوش و به ابعاد 32 مترمربع می باشند. این اتاق ها برای 2 تا 3 نفر می باشند.

·          اتاق Bungalow Family : اتاق ها با چشم انداز رو به باغ می باشند و دارای 1 بالکن، 2 اتاق خواب، کف سرامیک، دوش و به ابعاد 39.5 مترمربع می باشند. این اتاق ها برای 3 تا 5 نفر می باشند.

·          اتاق با چشم انداز منظره : اتاق ها با چشم انداز رو به باغ می باشند و دارای 1 بالکن، 1 اتاق خواب، کف موکت، وان حمام و ابعاد این اتاق 32 مترمربع می باشند. این اتاق ها برای 2 تا 3 نفر می باشند.

·          اتاق با چشم انداز رو به دریا : اتاق ها با چشم انداز رو به باغ می باشند و دارای 1 بالکن، 1 اتاق خواب، کف موکت، وان حمام و ابعاد این اتاق 32 مترمربع می باشند. این اتاق ها برای 2 تا 3 نفر می باشند.

·          اتاق Family : به مساحت 39.5 مترمربع می باشند و دارای 2 اتاق خواب برای 3 تا 5 نفر و چشم انداز منظره و روبه دریا، یک بالکن، وان حمام در حمام و کفپوش موکت می باشد.

·          اتاق Deluxe : اتاق های رو به دریا در طبقه Penthouse ساختمان اصلی قرار گرفته اند. کف آن پارکت، تلویزیون پلاسما، CD player ، سیستم موسیقی/ تئاتر خانوادگی، حمام شامل وان جکوزی و یک دوش و 30 مترمربع تراس آفتابگیر با کف چوبی و یک وان جکوزی وجود دارد. 25 مترمربع، 1 خوابه برای 1 الی 2+1 نفر، خوش آمدگویی با گل، صبحانه در اتاق طبق درخواست ( 08:00- 11:00)، الویت برای رزرو رستوران های A’la Carte ، مینی بار که به طور روزانه نوشیدنی ها و شکلات پر می شود، سینی میوه های فصلی تازه، حوله های ساحل فراهم شده در اتاق، 2 تا دمپایی حمام، 2 تا حوله حمام، مجموعه ای گسترده از وسایل حمام، روزنامه، سی دی موسیقی یا دی وی دی های فیلم از آرشیو هتل فراهم شده،مجموعه ای از چای، قهوه و شیرینی ها می باشد.

·          سوئیت King : اتاق های رو به دریا، کفپوش پارکت چوبی، تراس آفتابگیر با وان جکوزی و 2 حمام، 125 مترمربع، 2 اتاق خواب با یک اتاق نشیمن برای 4 تا 6 نفر، خوش آمدگویی با گل، صبحانه در اتاق طبق درخواست ( 08:00- 11:00)، الویت برای رزرو رستوران های A’la Carte ، مینی بار که به طور روزانه نوشیدنی ها و شکلات پر می شود، سینی میوه های فصلی تازه، حوله های ساحل فراهم شده در اتاق، 2 تا دمپایی حمام، 2 تا حوله حمام، مجموعه ای گسترده از وسایل حمام، روزنامه، سی دی موسیقی یا دی وی دی های فیلم از آرشیو هتل فراهم شده،مجموعه ای از چای، قهوه و شیرینی ها، خدمات اتاق ( از 08:30 الی 24:00) و خدمات خشکشویی موجود می باشد.


امکانات اتاق های هتل
Voyage Belek Golf & Spa

·          تلویزیون

·          یخچال

·          تهویه مطبوع Splite

·          سشوار

·          تلفن

·          وان

·          دوش

·          بالکن

·          کف سرامیک در bungalow


رستوران های هتل
Voyage Belek Golf & Spa

برای شما طعم های خوشمزۀ سراسر جهان و مواد غذایی و نوشیدنی های متنوع آورده شده است که شما در طول روز احساس می کنید در خانه خودتان می باشید. هتل Voyage Belek Golf & Spa تعطیلات رویایی را وعده میدهد.

اسانس ها به درخواست همه ذائقه های هتل Voyage Belek Golf & Spa با توجه به رستوران هایش که مقصد عطر و طعم غذاهای خود را در طول تعطیلات شما، شیرینی فروشیش، کافه ها و خدمات غذایی و نوشیدنی غنی را در طول روز ادامه پیدا می کند، می باشد. رستوران اصلی هتل Voyage Belek Golf & Spa که خدمات بی عیب و نقص را ارائه می دهد و رستوران های A’la Carte ،استادانه از غذاهای مختلف جهانی برداشت شده است، میزبان مهمانان با دکوراسیون متمایز خود و انتخاب های غذایی غنی می باشند. علاوه بر رستوران اصلی هتل Voyage Belek Golf & Spa ، 8 رستوران مختلف  A’la Carteو محوطه ای خاص برای صبحانه دهکده ای دارد. خدمات غذاها و نوشیدنی های غنی در هتل Voyage Belek Golf & Spa با توجه به منو های طراحی شده وِیژه کودکان، پیش غذاها و میان وعده های سبک در خارج از وعده های اصلی ارائه داده می شود. 10 کافه مختلف، در ساعت های مختلف روز در هتل Voyage Belek Golf &  به ارائه خدمات می پردازند.

·          رستوران ژاپنی Teppanyaki

·          رستوران چینی China Garden

·          رستوران ایتالیایی Voyagelli

·          خانه استیک

·          رستوران مکزیکی El Pato Pequeno

·          رستوران یونانی Ela Ela

·          رستوران دریایی Mermaid

·          رستوران ترکی Kebabistan

·          رستوران اصلی : 1250 نفر ظرفیت در فضای باز و بسته دارد.

·          رستوران  Adult : این رستوران با چشم انداز رو به دریاست و در آخر تابستان 2009 افتتاح شده و پذیرای مهمانان بالای 16 سال می باشد.

·          شیرینی فروشی

رستوران های A’la Carte مکزیکی، یونانی، دریایی و ترکی در فضای بیرونی قرار دارند و بسته به شرایط هوایی آنها خدمات ارائه می دهند. این رستوران ها و رستوران فرانسوی در فصل زمستان بسته می باشد و مهمانان برای لذت بردن از این رستوران باید از قبل جای خود را رزرو کنند. رزرو برای رستوران های A’la Carte باید در صبح از ساعت 09:00 الی 12:00 با شماره گیری 8888 از اتاق هتلتان صورت پذیرد. رستوران های هتل Voyage Belek Golf & Spa از ساعت 19:00 باز می باشند. مهمانان هتل می توانند از تمام رستوران های A’la Carte تنها یکبار در تعطیلاتشان بهره مند شوند. هتل Voyage Belek Golf & Spa دارای کافه های بسیاری به نام لابی بار، کافه ساحلی، کافه Sunset Jazz ، کافه Beer ، کافه Patisserie ، کافه Vitamin و ...  می باشد.


امکانات هتل
Voyage Belek Golf & Spa

·          زمین های گلف و دورهای آن : این زمین در منطقه بلک قرار گرفته که به عنوان برترین مقصد گلف اروپا شناخته شده است، هتل Voyage Belek Golf & Spa دارای باشگاه های گلف و نقل و انتقالات فراهم شده است.فضایی دارای 18 محل بازی زمین گلف در جنگل کاج و مقابل کوه ها جای گرفته است. این فضا دارای آخرین تکنولوژی روز می باشد. در حالی که نقل و انتقال دوره گلف Mont Gomerie رایگان برگزار می شود و انتقال به زمین گلف باید شارژ پرداخت شود.

·          انیمیشن : تیم انیمیشن هتل Voyage Belek Golf & Spa با فعالیت های استخری در طی روز، برنامه های موسیقی زنده، زمان نمایش با اجرایی متفاوت در آمفی تئاتر در هر شب از مهمانان خود پذیرایی می کنند.

·          ورزش های آبی : شما می توانید در میان فعالیت های رایگان و شارژی متنوع در هتل Voyage Belek Golf & Spa انتخاب کنید. فعالیت های رایگان عبارتند از : قایقرانی، موج سواری (گواهینامه مورد نیاز)و دوچرخه سواری دریایی. فعالیت های قابل شارژ : Catamaran ، Banana ، جت اسکی، رینگو و اسکی روی آب. این فعالیت ها در فصل زمستان موچود نمی باشد.

·          ورزش ها و بدنسازی : والیبال ساحلی، تنیس، مینی فوتبال، فوتبال، ایروبیک، ورزش های آبی، سالن بدنسازی، دارت، مینی گلف، تنیس روی میز، بولینگ، بدمینتون و ... .


امکانات دیگر هتل
Voyage Belek Golf & Spa

·          ارتباط اینترنتی : در تمام مناطق عمومی اینترنت Wireless موجود می باشد.

·          مرکز خرید : همه نیازهای متنوع خود را بدون ترک هتل می توانید فراهم کنید. مغازه های جواهری، بوتیک، سوپرمارکت، نقره کاری،چرم فروشی، عکاسی، سوغاتی، سلمونی و عینک فروشی وجود دارد.

·          ماشین کرایه ای : خدمات اجاره ماشین در هتل وجود دارد.

·          مراقبت از کودک : شما می توانید از خدمات نگهداری از کودک برای کودکان بین 0-3 سال بهره مند شوید و این خدمات رایگان است با یک رزرو صورت می پذیرد.

·          خدمات بهداشتی درمانی : دکتر و پرستار به صورت 24 ساعته در هتل موجود می باشد و همه خدمات بهداشتی درمانی رایگان هست.

·          صندوق امانات دیجیتالی : همه اتاق ها دارای صندوق امانات هستند.


ساحل و استخر هتل
Voyage Belek Golf & Spa

هتل Voyage Belek Golf & Spa دارای 200 متر خط ساحلی، 2 تا اسکله، یکی خانوادگی و یکی بزرگسال، 5 استخر متفاوت،چادرهای صحرایی و تخت های آفتاب شیک، مهمانان را قادر به تجربه لذت نهایی در Voyage می کنند.

ساحل، اسکله ها و چادر های صحرایی راحت : ساحل بزرگسالان و اسکله در هتل Voyage Belek Golf & Spa به مهمانان بالای 16 خدمات ارائه می دهند. اسکله خانوادگی، تخت های آفتابی از چوب ساج با سایبان های سفید ساحلی دارند. تشک تخت های آفتاب با پارچه حوله ای هر روز صبح پوشش داده می شود. دوش ها در انتهای اسکله در هر دو طرف واقع شده اند.

استخر شنای منحصر به فرد برای تمامی سلیقه ها : در هتل Voyage Belek Golf & Spa در مجموع 5 تا استخر شنا وجود دارد. علاوه بر استخرهای اصلی و سرپوشیده، استخر آرامش در میان درختان نخل واقع شده و مناسب برای مهمانانی است که آرزوی محیطی آرام را دارند. استخر بزرگسالان برای مهمانان بالای 16 سال است و پارک آبی برای همه سنین می باشد.


مرکز
SPA و تندرستی هتل Voyage Belek Golf & Spa

این مرکز با مفهوم معماری شرق دور و خدمات منحصر به فرد مرکز Spa و سلامتی Lipsos در هتل Voyage Belek Golf & Spa به ذهن و جسمتان آرامش می دهد.

حمام ترکی : این حمام به طور کامل از سنگ مرمر ساخته شده است. دمای آن بین 35- 40 درجه متنوع است. شما می توانید آب خالص از حوضه مرمر بر روی بدنتان بریزید. با دراز کشیدن بر روی سنگ داغ واقع شده در وسط حمام ترکی استراحت کنید.

ماساژ درمانی : مرکز سلامتی و SPA در هتل Voyage Belek Golf & Spa ، توسط کارمندان ماساژهای درمانی متفاوتی را ارائه می دهند، این ماساژها عبارتند از : ماساژ کلاسیک، ماساژ تایلندی و بالی، ماساژ با سنگ های آتشفشانی و Ayurvedic ( ماساژی سنتی هندی).


امکانات تفریحی هتل
Voyage Belek Golf & Spa ویژه کودکان :

·          5 سرسره آبی

·          2 تا استخر برای کودکان ( یکی درون استخر اصلی و دیگری پارک آبی) و 1 سرسره برای کودکان ( پارک آبی)

·          پارک هیجان انگیز (چرخ و فلک، صندلی گردون، هواپیمای کودکان، قطارو Swing Rides )

·          تخت خواب کودکان

·          مرکز بازی : بولینگ، دستگاه های بازی با ژتون، کافی نت و .Play Station 2 & 3

·         مزرعه اسب


Address : İskele Mevkii,Belek / Antalya

Tel : +90 242 710 25 00

Fax : +90 242 715 33 76

Site : voyagehotel.com/Voyage-Belek-Golf-Spa/Golf-in-Belek

 

امکانات هتل ویاژ بلک گلف و اسپا &

نظرات

نام و نام خانوادگی
ایمیل

دریافت جدیدترین اطلاعات تورها